Z rzeki wyłowiono ciała matki i syna

Wydarzenia

Z rzeki wyłowiono ciała matki i syna

19.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Tragicznych odkryć w czwartek 18 sierpnia rano dokonali wędkarze zarzucający wędki nad Bugiem. Najpierw na wysokości dawnego mostu pontonowego jeden z nich dostrzegł ciało kobiety. Półtorej godziny później w Rybienku Starym inny wędkarz znalazł ciało mężczyzny. Policja ustaliła tożsamość ofiar, to matka i syn, mieszkańcy Wyszkowa.
Ok. godz. 9.00 mieszkaniec powiatu wyszkowskiego w trakcie połowu ryb zauważył w rzece Bug zwłoki kobiety. Półtorej godziny później, ok. godz. 10.30 policja otrzymała podobne zgłoszenie z Rybienka Starego. Kolejny wędkarz znalazł ciało mężczyzny na wysokości kolektora oczyszczalni ścieków.
Ponieważ przy ciałach nie było żadnych dokumentów, policja dopiero na drugi dzień ustaliła tożsamość ofiar. To 56-letnia kobieta i jej 33-letni syn, mieszkańcy Wyszkowa. Na ciałach nie znaleziono żadnych obrażeń, ale z informacją na temat przyczyny śmierci obojga Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie wstrzymuje się do czasu otrzymania wyników przeprowadzonej w piątek 19 sierpnia sekcji zwłok.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Świetnie, że będziemy mieć baseny, ale czy kosztem dzieci?

Świetnie, że będziemy mieć baseny, ale czy kosztem dzieci?

Ostry sprzeciw mieszkańców Skuszewa wzbudził zamiar likwidacji w ich miejscowości szkoły podstawowej - najmniejszej w gminnej sieci oświatowej. Władze gminy Wyszków plany argumentują względami ekonomicznymi, bezpieczeństwa i demografią.
- Państwa argumentacja sprowadza się do tego, że traktujecie edukację naszych dzieci tak samo, jak remont chodników, budowę drogi czy sieci wodno-kanalizacyjnej - komentują rodzice.
zobacz więcej
Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych – dlaczego jest ważna?

Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych – dlaczego jest ważna?

Ryzyko chorób wśród zwierząt rośnie w sytuacji, gdy w pomieszczeniach, w których przebywają nie jest zachowana odpowiednia higiena. Bardzo ważne jest zatem to, aby regularnie dezynfekować takie miejsca.
zobacz więcej
Pomóżmy Markowi stanąć na nogi

Pomóżmy Markowi stanąć na nogi

Takiej imprezy chyba jeszcze w Wyszkowie nie było – na koncert „Gramy rap dla Marka”, w piątek 27 października w klubie Mozi, zapraszają Igor Tarnowski i Dawid Ostaszewski. Po pierwsze przyjedzie czołówka polskiej sceny hiphopowej. Po drugie i ważniejsze – to koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Marka Szczesnego, młodego wyszkowianina, który wraca do zdrowia po ciężkim wypadku samochodowym.
zobacz więcej
Kandydaci na wójtów zarejestrowani

Kandydaci na wójtów zarejestrowani

Trzynaście osób, w tym jedna kobieta, kandyduje na wójtów wiejskich gmin powiatu wyszkowskiego. W czterech gminach wybory rozstrzygną się w pierwszej turze, ponieważ startuje po dwóch kandydatów: obecni włodarze zmierzą się z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości. Najciekawiej wygląda kampania w gminie Zabrodzie, gdzie kandydatów jest aż pięcioro. Jednocześnie to jedyna gmina, w której nie startuje obecny wójt.
zobacz więcej