YES! YES! YES! W końcu ruszamy!

Wydarzenia

YES! YES! YES! W końcu ruszamy!

08.06.2021
autor: Materiał zewnętrzny
Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!
 
Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Wyszkowie na targowisku miejskim przy ul. Dworcowej w niedziele 13 czerwca o godzinie 19:00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.  

Emocje gwarantowane!!!

Zapraszamy Cię na imprezę  na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:
 
  • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • KONTROLOWANE WYPADKI,
  • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
  • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
  • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
  • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
  • A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na  przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
  • JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
  • I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
  • oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK! 
 
Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!
 
UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem!!!
 
WYSZKÓW
13.06 NIEDZIELA 19:00
TARGOWISKO MIEJSKIE
UL. DWORCOWA
 
Nie możesz tego przegapić! Czekamy na Ciebie!
Zapraszamy!!!

Trzy podwójne zaproszenia do wygrania w naszym konkursie. 

Wystarczy, że w komentarzu pod konkursowym postem na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/nowywyszkowiak) wpiszesz hasło „Monster Truck”. Bilety otrzymają osoby, które zbiorą najwięcej lajków. Konkurs trwa piątku 11 czerwca do godz. 12..
Będzie nam miło, jeśli udostępnicie posta.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość