Wyszkowski Teatr Tańca świętuje 10-lecie i zaprasza na warsztaty taneczne

Wydarzenia

Wyszkowski Teatr Tańca świętuje 10-lecie i zaprasza na warsztaty taneczne

07.08.2022
autor:
Wyszkowski Teatr Tańca rozpoczyna świętowanie swoich 10. urodzin. Na dobry początek obchodów jubileuszu - I Summer Workshop, czyli letnie warsztaty taneczne z najlepszymi instruktorami. 
 
W tym roku, wraz z MB Studiem Tańca oraz Szkołą Tańca Deptak, przygotowujemy masę nowości dla naszych tancerzy. Pod koniec sierpnia Wyszków na 5 dni zmieni się w mazowiecką stolicę tańca! 5 najlepszych polskich choreografów/instruktorów pojawi się w hali WOSiR, aby przekazać swoje umiejętności i rady młodym tancerzom! 
I Summer Workshop odbędą się w dniach 27-31 sierpnia. Instruktorzy: Artur Bajll – jazz, Kejt Zakrzewska – contemporary, Artur Stańczuk - hip-hop, Mania Rogowska - hip-hop, Beata Stawiecka – balet. 
Za oprawę medialną odpowiedzialny jest Napiorro Mikołaj Napiórkowski oraz Kiela Studio, za patronat medialny - Tuba Wyszkowa oraz Nowy Wyszkowiak. 
Zapisy i info w formularzu: https://tinyurl.com/warsztaty-mbstudio
Początek zapisów na nowy sezon taneczny 2022/2023 
Kochasz tańczyć? Wiemy, gdzie jest dla ciebie idealne miejsce! 
MB Studio Tańca i Szkoła Tańca Deptak zapraszają na rekrutację 2022/2023! Tylko u nas pod okiem fachowców, wybitnych choreografów z całej Polski nauczysz się takich stylów tanecznych, jak jazz, contemporary, hip hop, nowoczesny czy balet! Dołącz do naszej szalonej tanecznej rodziny i zdobywaj mistrzostwa na tanecznych zawodach! Nasi absolwenci dostają się do wymarzonych grup tanecznych i podbiją sceny, prezentując piękno i kunszt tańca! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! 
Zajęcia rozpoczną się 5 września w hali WOSiR na os. Polonez, ul. Geodetów 45, Wyszków. 
Nowy grafik i poszczególne grupy wiekowe: https://www.teatr-tanca.org/terminarz 
Więcej info: 501-875-466/509-393-061, mbstudiobiuro@gmail.com  
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość