Wyszkowska huta z nagrodą od prezydenta (foto)

Wydarzenia

Wyszkowska huta z nagrodą od prezydenta (foto)

20.03.2019
autor: Renata Szwarc, specjalista ds. kreowania wizerunku pracodawcy
Przedstawiciele firmy Ardagh Glass S.A. odebrali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy nagrodę Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Wyszkowska huta szkła znalazła się wśród 22 firm wyróżnionych przez NSZZ „Solidarność”. To wyjątkowa nagroda przyznawana pracodawcom przez pracowników.
Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się we wtorek 19 marca w Pałacu Prezydenckim. Nagrodę w imieniu huty szkła odebrał Piotr Ignasiak, dyrektor operacyjny Ardagh Glass S.A: - Od lat dążymy do tego, by nasze huty były najlepszym miejscem pracy. Wprowadzanie programów, dzięki którym pracownicy mają realny wpływ na swoje środowisko pracy, dbanie o kulturę i dialog, ciągła poprawa bezpieczeństwa – to tylko wycinek tego, czym zajmujemy się na co dzień. Cieszymy się, że nasze starania doceniają związki zawodowe, pan prezydent, ale przede wszystkim nasi pracownicy. Ta nagroda jest też dowodem na to, że związki zawodowe mogą być świetnymi partnerami dla pracodawcy i razem można zrobić naprawdę dużo dobrego.
Kandydatów do nagrody zgłaszają zakładowe jednostki „Solidarności”. Konkurs ma na calu promocję firm, które mogą się pochwalić stosowaniem dobrych praktyk w zakresie prawa pracy, przestrzeganiem norm bezpieczeństwa oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. W tym roku certyfikaty wręczono jedenasty raz. Nagrodzonym firmom przysługuje prawo do posługiwania się tytułem przez okres trzech lat.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Babcia jest królową, a nasz dziadek królem (foto)

Babcia jest królową, a nasz dziadek królem (foto)

21 i 22 stycznia wyszkowskie przedszkola mają wyjątkowych gości. Tłumnie odwiedzają je babcie i dziadkowie, by z radością, ale i łezką wzruszenia w oku, wysłuchać życzeń od wdzięcznych wnuków. Nie inaczej było we wtorek rano, kiedy do Przedszkola nr 1 swoich dziadków zaprosiły 3-latki Motylki.
zobacz więcej
Rodzice sylabianek: Prawda o okrągłym stole

Rodzice sylabianek: Prawda o okrągłym stole

2 czerwca w Urzędzie Miasta w Wyszkowie odbył się tzw. „okrągły stół” w sprawie Rewii Dziecięcej „Sylaba”. Niestety, ku naszemu wielkiemu rozczarowaniu, nie były to rozmowy czy próba wypracowania kompromisu.  Zostaliśmy za to poinformowani o absolutnie nowych okolicznościach, o których do tej pory nie było mowy. Po raz kolejny spotkaliśmy się „ze ścianą”. Kierownikiem „Sylaby”, w miejsce Pani Ireny Zdunek, od września będzie dyrektor Kowalski albo… no właśnie, albo co dalej?
zobacz więcej
Rozpoczęły się badania nad amantadyną

Rozpoczęły się badania nad amantadyną

W wyszkowskim szpitalu rozpoczęły się badania kliniczne nad amantadyną. Weźmie w nich udział ok. 40 pacjentów w początkowej fazie zakażenia SARS-CoV-2.
zobacz więcej
Najmodniejsze kolory wnętrz w 2022 roku

Najmodniejsze kolory wnętrz w 2022 roku

Początek roku to w każdej branży wiele pytań dotyczących innowacji i trendów na nadchodzące sezony. To co jest modne szczególnie liczy się w świecie mody i designu. Projektanci i architekci zapowiadają jak będą wyglądać nasze domy, ogrody czy stroje. Odpowiednio dobrana kolorystyka odgrywa przy tym ogromną rolę. Jakie więc będą królowały kolory w naszych czterech ścianach?
zobacz więcej