Wypełnianie paczek – podpowiadamy, na jaki wypełniacz najlepiej się zdecydować!

Wydarzenia

Wypełnianie paczek – podpowiadamy, na jaki wypełniacz najlepiej się zdecydować!

24.11.2022
autor: materiał zewnętrzny
W dobie zakupów internetowych nie sposób już obejść się w swojej firmie bez możliwości wysłania swoich produktów do domu klienta. Aby jednak było to w ogóle możliwe, najpierw – jako właściciel sklepu – koniecznie będziesz musiał zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwo w profesjonalny system pakowania, wyszkolić pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie paczek do wysyłki itd. Zapomnieć nie możesz również o wypełnieniach. Na jaki ich rodzaj najlepiej się jednak zdecydować? Tego dowiesz się z dalszej części naszego dzisiejszego artykułu!
 

Wypełnianie paczek – czy naprawdę jest tak ważne?

Zanim paczka, która wyruszyła z Twojej firmy, dotrze do swojego nowego właściciela, będzie musiała przejść naprawdę długą drogę. Nigdy nie możesz przewidzieć, jak będzie traktowana Twoja przesyłka – nie ma znaczenia, czy mówimy tu o sortowni, o trasie w furgonetce firmy transportowej, czy o rękach kuriera. Wypadek, taki jak upuszczenie, rzucenie czy zamoczenie, może przydarzyć się w każdej chwili. Twoim zadaniem jest jednak upewnić się, że zawartość paczki będzie odpowiednio zabezpieczona. Nieocenioną pomocą są tu właśnie wypełnienia. Odpowiednio dobrane sprawią, że Twoje produkty dotrą do klienta w stanie nienaruszonym!

Wypełnienia paczek – na jaki rodzaj najlepiej się zdecydować?

Rodzajów wypełnień jest obecnie na rynku całe mnóstwo, co jest całkowicie zrozumiałe. Jednak dzisiaj chcemy przyjrzeć się dwóm bardzo ekologicznym rozwiązaniom, proponowanym przez firmę https://pack-print.com.pl/, w ofercie której znajdziesz też nowoczesną maszynę do tworzenia wypełnień RI- FILL 3!

Wypełnienie papierowe

Wypełnienie papierowe to chyba najbardziej optymalne rozwiązanie. Papier nie tylko doskonale nadaje się do zabezpieczenia każdego produktu w paczce, ale i do recyklingu. Dzięki temu będziesz mógł czerpać z niego podwójne korzyści – świetnie zabezpieczoną wysyłkę i zadbane środowisko.

Mata foliowa ANEMOI

Przybiera ona formę poduszki powietrznej, podzielonej na wiele komór. Wyróżnia ją mała objętość, która nie wyklucza jednak dobrego wypełnienia dużych przestrzeni w paczce. Ponadto taką matę foliową można stosować również na szereg innych sposobów.

Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Z naciskiem na mistycyzm (foto)

Z naciskiem na mistycyzm (foto)

Przepięknej urody prace  - obrazy i rzeźby Leszka Gapskiego, można do końca wakacji oglądać w Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie. Wernisaż wystawy zatytułowanej „Abstrakcja, mistycyzm, ekstaza” odbył się 14 czerwca.
zobacz więcej
Prezentacje Artystyczne Tomitofy (foto)

Prezentacje Artystyczne Tomitofy (foto)

Premiera teatralna, pokazy tańca oraz baletowy, występy wokalistów, pianistów, skrzypków i gitarzystów, a także wystawa prac plastycznych i rzeźby – to program VI Prezentacji Artystycznych Autorskiej Szkoły Artystycznej Tomitofa Magdaleny Kamińskiej. Dwa koncerty odbyły się w niedzielę 17 czerwca w WOK Hutnik. Jak co roku ważnym momentem były wręczenie najbardziej zaangażowanym uczniom statuetek – Tomitof. 
zobacz więcej
Kierowcy trafili do szpitala

Kierowcy trafili do szpitala

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w Wielątkach Folwark w czwartek 16 lipca po godz. 17.
zobacz więcej
Czy warto studiować przez Internet?

Czy warto studiować przez Internet?

Czasy pandemii jasno pokazały nam, że studiowanie, a nawet praca przez Internet mogą być na porządku dziennym. Choć wiele firm było zmuszonych do takiego rozwiązania, to spory odsetek zdecydował się na pozostanie w tym modelu pracy, ponieważ okazał się wygodniejszy oraz bardziej wydajny. W przypadku uczelni wyższych jedna placówka wprowadziła takie rozwiązanie… na długo przed pandemią. Mowa o Uczelni Lingwistyczno-Technicznej, która naukę zdalną ma w swojej ofercie od wielu lat. Czy to oznacza, że warto zaufać takiemu rozwiązaniu i zdecydować się na studia online? Jakie kierunki są godne uwagi? Podpowiadamy w poniższym artykule.
zobacz więcej