Wypadki pieszych (foto)

Wydarzenia

Wypadki pieszych (foto)

04.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Do dwóch wypadków z pieszymi doszło w ostatnich dniach w Wyszkowie. W jednym ucierpiała 16-letnia dziewczyna, w drugim 78-letni mężczyzna. 
W czwartek 3 stycznia kilka minut po godz. 16 dyżurny wyszkowskiej policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Do wypadku doszło na ul. Pułtuskiej w Wyszkowie. Jak wynika z pierwszych informacji, 78-latek wszedł na jezdnię w miejscu niedozwolonym bezpośrednio przed nadjeżdżającego VW golfa. Mężczyznę z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.
Dzień wcześniej, 2 stycznia również kilka minut po godz. 16.00 na ul. Sowińskiego (przy galerii) kierująca hondą potrąciła na przejściu dla pieszych 16-lenią mieszkankę gminy Długosiodło. Poszkodowana piesza trafiła do szpitala.
Policjanci apelują o ostrożność na drogach! Do kierowców przede wszystkim o dostosowanie prędkości podczas jazdy samochodem do warunków atmosferycznych. Do pieszych o przechodzenie w miejscach dozwolonych, zatrzymanie się i rozejrzenie, czy na jezdni jest bezpiecznie, oraz noszenie elementów odblaskowych po zmroku.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość