Wydarzenia

1 / 4

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku na drodze krajowej (FOTO)

09.01.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
28-letni kierowca został ranny w wypadku, do którego doszło w sobotę 8 stycznia po godz. 15 w Pustych Łąkach, na drodze krajowej do Łochowa.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 66-letni kierowca samochodu kia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w hondę, za którego kierownicą siedział 28-latek. Ranny kierowca hondy trafił do szpitala.
Po wypadku ruch na drodze był częściowo zablokowany i odbywał się wahadłowo.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Senator Koc o Polskim Ładzie

Senator Koc o Polskim Ładzie

Przed powstającą przy CEZiU Kopernik halą sportową Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało konferencję prasową, by opowiedzieć o Polskim Ładzie.
zobacz więcej
Wysadzili bankomat w Somiance

Wysadzili bankomat w Somiance

Do niespotykanej dotąd w naszym powiecie kradzieży doszło w Somiance. Złodzieje wysadzili bankomat.
zobacz więcej
Niezwykłe korzyści posiadania fotela uszaka w domu

Niezwykłe korzyści posiadania fotela uszaka w domu

Wszyscy chcemy, aby nasze domy były nie tylko piękne, ale także wygodne i przytulne. Odkryjcie z nami niezwykłe korzyści posiadania fotela uszaka w Waszym własnym domu! Ten klasyczny mebel nie tylko dodaje uroku wnętrzu, ale również zapewnia niesamowite doznania komfortu i relaksu. Czym dokładnie jest fotel uszak? Dlaczego warto go mieć w swoim domu? A co najważniejsze - jak dbać o ten wyjątkowy mebel? Przedstawiamy Wam wszystkie odpowiedzi poniżej!
zobacz więcej
Elżbieta Szczuka rozszyfrowała Jerzego Różyckiego (FOTO)

Elżbieta Szczuka rozszyfrowała Jerzego Różyckiego (FOTO)

„Jerzy Różycki. Jeden z pogromców Enigmy” - tytuł pierwszej pełnej biografii słynnego kryptologa autorstwa Elżbiety Szczuki brzmi podniośle. Ale tak naprawdę to historia młodego człowieka, który jak krok po kroku (wraz z Henrykiem Zygalskim i Marianem Rejewskim) rozszyfrowywał niemiecki kod, tak list po liście, rozmowa po rozmowie rozszyfrowywał serce ukochanej kobiety. Przez 7 lat Elżbieta Szczuka cierpliwie zbierała materiały, by odkryć przed czytelnikami tę tajemniczą do tej pory postać. O swoich poszukiwaniach i samym Jerzym Różyckim, którego tak polubiła, opowiedziała podczas spotkania autorskiego 25 września w Bibliotece Miejskiej.
zobacz więcej