Wygrała w loterii paragonowej!

Wydarzenia

Wygrała w loterii paragonowej!

18.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
O tym, że warto wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej przekonała się mieszkanka powiatu wyszkowskiego. Wygrała tablet iPad Air 2!
Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie internetowej loterii www.loteriaparagonowa.gov.pl lub za pomocą specjalnej aplikacji. Umożliwia ona zgłaszanie bez wpisywania ręcznie danych z dowodów zakupu towarów i usług. Dostępna jest dla dwóch najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych: Android i iOS. Z najszybszego i najłatwiejszego sposobu rejestracji paragonów będzie można korzystać do końca przyjmowania zgłoszeń w loterii, czyli do 31 marca 2017 r. Do wygrania: ople astry i insi gnie (w grze o insignię biorą udział osoby rejestrujące paragony z aktualnie premiowanej branży, do marca 2017 r. jest to branża paliwowa), notebooki Lenovo i iPady Air 2. 
I właśnie iPada wygrała mieszkanka naszego powiatu, o czym informuje naczelnik Urzędu Skarbowego w Wyszkowie. „Celem Narodowej Loterii Paragonowej jest uświadomienie Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień” – przypominają urzędnicy.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie