Wyglądało groźnie (FOTO)

Wydarzenia

Wyglądało groźnie (FOTO)

14.09.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Prawdopodobnie uszkodzenie opony było przyczyną groźnie wyglądającej kolizji, do której doszło w poniedziałek 13 września ok. godz. 15.50 na trasie S8 w rejonie Budykierza.
 
Dwie obywatelki Ukrainy jechały mercedesem w stronę Białegostoku. W pewnym momencie poczuły niepokojące drgania samochodu, ale nie przerwały jazdy. Kiedy opona pękła, 27-letniej kierującej nie udało się zapanować nad autem, w wyniku czego przewróciło się na bariery energochłonne. Na szczęście obu paniom nic się nie stało.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jesteście super!!!

Jesteście super!!!

Mały Adaś Wernio (chorujący na rzadką chorobę genetyczną PKAN-NBIA) wraz z rodziną brał udział w konkursie, w którym do wygrania był tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Polaniku. Nie udało się wygrać, ale Adaś za III miejsce otrzymał wyróżnienie. 
zobacz więcej
100 lat Niepodległej w pieśniach i piosenkach (foto)

100 lat Niepodległej w pieśniach i piosenkach (foto)

9 listopada 2018 r. o godz. 11.11 w całej Polsce w szkołach i przedszkolach zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. Tak było też w I Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida. Wspólne wykonanie czterech zwrotek hymnu w obecności sztandaru szkoły rozpoczęło uroczystą akademię, która przypomniała burzliwe 100 lat niepodległości poprzez śpiew. – Dziś chcemy, żeby te pieśni były ciągle żywe w naszych sercach i pamięci. Z tego powodu pragniemy świętować rocznicę niepodległości właśnie w ten sposób – poprzez śpiew. Chcemy, aby nasze wspólne śpiewanie dziś, tutaj, na tej sali, było hołdem, jaki złożymy tym, którzy w wielkim trudzie wywalczyli nam wymarzoną niepodległość – podkreślili uczniowie.
zobacz więcej
Między trudnym szczęściem a łatwym nieszczęściem (FOTO)

Między trudnym szczęściem a łatwym nieszczęściem (FOTO)

W sobotę sakramentu bierzmowania, w niedzielę - I Komunii Świętej biskup Tadeusz Bronakowski udzielił parafianom św. Idziego. W ten uroczysty sposób w parafii rozpoczęła się wizytacja kanoniczna.  
zobacz więcej
Konkurs Recman rozstrzygnięty!

Konkurs Recman rozstrzygnięty!

Pani Magdalena Ciuba wygrała konkurs, który przeprowadziliśmy wraz z firmą Recman. II miejsce zajęła pani Agnieszka Sokołowska, III - pan Mateusz Obrębski.
zobacz więcej