Wybory do Rady Powiatu Wyszkowskiego: wyniki komitetów i wszystkich kandydatów

Wydarzenia

Wybory do Rady Powiatu Wyszkowskiego: wyniki komitetów i wszystkich kandydatów

08.04.2024
autor:
Wyniki komitetów w wyborach do Rady Powiatu Wyszkowskiego
 
KW Prawo i Sprawiedliwość: 10.654 głosów, 34,21% - 7 mandatów
KWW WIS Masz Wybór: 4.841 głosów, 15,54% - 3 mandaty
KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków: 4.833 głosów, 15,52% - 4 mandaty
KWW PSL Trzecia Droga: 4.712 głosów, 15,13% - 3 mandaty
KKW Koalicja Obywatelska: 2.309 głosów, 7,41% - 1 mandat
KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej: 1.684 głosów, 5,41% - 1 mandat
KWW Przymierze dla Samorządu: 1.562 głosów, 5,02%
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa: 547 głosów, 1,76%
 
Mandat otrzymają:
KW Prawo i Sprawiedliwość: Teresa Hanna Czajkowska, Iwona Bogusława Wyszyńska, Agnieszka Maria Eychler, Krzysztof Wawrzyńczak, Marzena Dyl, Mariusz Bryk, Stanisław Żołyński
KW Koalicja Obywatelska: Adam Mróz
KWW Wspólnota Samorządowa: Elżbieta Piórkowska, Grzegorz Nowosielski, Mieczysław Zygmunt Pękul, Agnieszka Ołdak-Prokop
KWW Wyszkowska Inicjatywa Społeczna Masz Wybór: Arkadiusz Stanisław Darocha, Bartłomiej Adler, Danuta Maria Rzempołuch
KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej: Paweł Deluga
KWW PSL Trzecia Droga: Marek Kaniewski, Tadeusz Mirosław Kuchat, Paweł Abramczyk

Wyniki kandydatów do Rady Powiatu Wyszkowskiego
 
OKRĘG 1 (gmina Wyszków)
 
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Teresa Hanna Czajkowska – 1.678 (MANDAT)
2. Iwona Bogusława Wyszyńska – 499 (MANDAT)
3. Krzysztof Ochmański - 432
4. Grażyna Sroczyńska - 164
5. Sylwester Śniadała - 264
6. Anna Ewa Król - 321
7. Agnieszka Maria Eychler – 451 (MANDAT)
8. Andrzej Paweł Zabłocki - 64
9. Daniel Bogdan - 58
10. Paulina Ulatowska - 57
12. Mirosław Włodarczyk - 151

KW Koalicja Obywatelska
1. Adam Mróz – 1.317 (MANDAT)
2. Maciej Olbryś - 89
3. Monika Agnieszka Chełmicka - 148
4. Leszek Mikołajczyk - 74
5. Dorota Wojtkowska - 96
6. Marek Jacek Kamiński - 164
7. Joanna Wilk - 56
8. Anna Wioletta Witak - 21
9. Marta Jędrzejczyk - 43
10. Jan Woźniak - 82
11. Żaneta Maria Mańko - 69
12. Marek Zalewski - 150

KWW Przymierze dla Samorządu
1. Justyna Garbarczyk - 309
2. Zdzisław Damian Bocian - 28
3. Anna Kozłowska - 20
4. Robert Kulesza - 10
5. Elżbieta Krystyna Owczarska - 11
6. Jerzy Sadkowski - 41
7. Janina Maria Szymańska - 9
8. Maciej Tranczewski - 49
9. Ewa Wiśniewska - 27
10. Jan Świderek - 65

KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
1. Michał Deptuła - 107
2. Jakub Beresiński - 16
3. Aleksandra Sygdziak - 20
4. Bartłomiej Bala - 28
5. Aleksander Szczubeł - 19
6. Ewa Grzegorczyk - 11
7. Paulina Przybysz - 10

KWW Wspólnota Samorządowa
1. Elżbieta Piórkowska – 424 (MANDAT)
2. Grzegorz Nowosielski – 518 (MANDAT)
3. Bogusław Frąckiewicz - 368
4. Michał Depta - 306
5. Ewa Redel - 37
6. Bożena Marzena Grzegorczyk - 117
7. Karol Garlacz - 156
8. Kamil Wykowski - 160
9. Sylwia Gruszczyńska-Wróbel - 108
10. Marek Piotr Ziętara - 58
11. Agnieszka Barbara Dusińska - 62
12. Sławomir Wiśniewski - 111

KWW Wyszkowska Inicjatywa Społeczna Masz Wybór
1. Arkadiusz Stanisław Darocha - 1 553 (MANDAT)
2. Adam Kasjaniuk - 110
3. Marta Anna Wildangier-Ciuraj - 321
4. Bartłomiej Adler – 404 (MANDAT)
5. Dorota Cyma-Końska - 148
6. Marcin Wiśniewski - 103
7. Danuta Maria Rzempołuch – 344 (MANDAT)
8. Grzegorz Kulesza, 73
9. Justyna Rogulska-Nowak - 140
10. Krzysztof Ogrodziński - 139
11. Kamila Klaudia Dzierbun - 72
12. Michał Czajka - 151

KWW Porozumienie Służy Ludziom - Trzecia Droga 
1. Krzysztof Rogowski - 179
2. Jacek Robert Bachański - 99
3. Beata Kiliańczyk-Szawłowska - 35
4. Natalia Skolimowska - 33
5. Magdalena Edyta Deptuła - 41
6. Liwartowski Tomasz - 109
7. Małgorzata Lech - 10
8. Maria Bloch - 68
9. Sławomir Stanisław Wróbel - 182
10. Grzegorz Sylwester Kołodziejczyk - 25
11. Robert Łapiński - 29
12. Urszula Jadwiga Kmoch - 21

KWW Razem dla Ziemi Wyszkowskiej
1. Paweł Deluga – 727 (MANDAT)
2. Adam Przemysław Turek - 280
3. Mariola Brzezińska - 203
4. Martyna Milena Świstow - 56
5. Natalia Sarnacka - 44
6. Andrzej Akier - 66
7. Adam Piotr Roicki - 87
8. Saturnin Jabaji - 40
9. Bogusława Pochmara - 23
10. Artur Rębowski - 42
11. Katarzyna Nowak - 34
12. Cezary Maciorowski - 82

OKRĘG NR 2 (gminy Długosiodło i Brańszczyk)
 
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Krzysztof Wawrzyńczak - 896 (MANDAT)
2. Marzena Dyl – 1.215 (MANDAT)
3. Jolanta Nagrabska-Pisańska - 120
4. Monika Iwona Pałubińska - 266
5. Radosław Adrian Płóska - 59
6. Marek Zdziarstek - 539

KWW Przymierze dla Samorządu
1. Maria Małgorzata Puścian - 223
2. Milena Jechna - 107
3. Grzegorz Marcin Kulesza - 51
4. Renata Sepkowska - 38
5. Sławomir Kazimierz Sowa - 92

KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
1. Milena Pawłowska - 167
2. Maciej Sygdziak - 11
3. Kacper Tarnożek - 9

KWW Wspólnota Samorządowa
1. Mieczysław Zygmunt Pękul – 577 (MANDAT)
2. Radosław Komor - 165
3. Beata Długołęcka - 89
4. Marzena Murawska - 35
5. Bogumiła Ciach - 36
6. Mateusz Sępkowski - 167

KWW Wyszkowska Inicjatywa Społeczna Masz Wybór
1. Emil Mostowski - 127
2. Piotr Rosiński - 108
3. Bożena Zofia Kachel - 23
4. Wiktoria Cichowska - 41
5. Kinga Wiśniewska - 54
6. Marek Dobrzyński - 19

KWW Porozumienie Służy Ludziom - Trzecia Droga
1. Bogdan Mirosław Pągowski - 332
2. Krystian Pędzich - 296
3. Beata Paulina Kiełczewska - 202
4. Beata Kaczmarczyk - 126
5. Monika Anna Zalewska - 34
6. Marek Kaniewski - 550 (MANDAT)

OKRĘG NR 3 (gminy Somianka, Zabrodzie, Rząśnik)
 
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Mariusz Bryk – 1.023 (MANDAT)
2. Tomasz Wójcik - 556
3. Mariusz Kołodziejczyk - 323
4. Jolanta Barbara Deptuła - 335
5. Anna Katarzyna Topolewska - 375
6. Paulina Kosiorowska - 83
7. Stanisław Żołyński – 725 (MANDAT)

KWW Przymierze dla Samorządu
1. Ewa Renata Markuszewska - 144
2. Ewelina Regina Grycz - 38
3. Mariusz Budek - 33
4. Mateusz Kamiński - 100
5. Janusz Kraiński - 30
6. Katarzyna Kurzątek - 32
7. Bartosz Oleksiak - 105

KWW Wspólnota Samorządowa
1. Agnieszka Ołdak-Prokop – 522 (MANDAT)
2. Ewa Bartosiewicz - 323
3. Iwona Krawczyk - 280
4. Grzegorz Tadeusz Jeż - 42
5. Mateusz Sławomir Klukowski - 33
6. Mariusz Kacprzyński - 79
7. Konrad Alan Jarosik - 60

Lista nr 16: KWW Wyszkowska Inicjatywa Społeczna Masz Wybór
1. Tomasz Gołaszewski - 323
2. Joanna Pujer - 179
3. Rafał Ślesik - 81
4. Mateusz Kucharczyk - 134
5. Anna Gwara - 52
6. Piotr Jeż - 61
7. Nina Marta Świercz - 81

KWW Porozumienie Służy Ludziom - Trzecia Droga
1. Tadeusz Mirosław Kuchta – 604 (MANDAT)
2. Paweł Abramczyk – 653 (MANDAT)
3. Edyta Malinowska - 108
4. Milena Melion - 112
5. Kamil Giza - 253
6. Joanna Bielecka - 59
7. Wojciech Kozon - 552

Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość