Wszechstronni trzecioklasiści (foto)

Wydarzenia

Wszechstronni trzecioklasiści (foto)

18.05.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Wiedzą z matematyki, języka polskiego, przyrody, a także dziedzin artystycznych musieli się wykazać trzecioklasiści biorący udział w gminnym konkursie „Omnibusik”, który odbył się 18 maja w Szkole Podstawowej nr 1.
W konkursie można było zdobyć w sumie 77 punktów. Najlepszy uczestnik uzyskał tylko 6 punktów mniej. I miejsce ex aequo zajęły uczennice SP1 Zuzanna Kuchta i Karolina Zysk, II miejsce – Mateusz Kowalczyk z SP1 i Agata Nieciecka z SP5, III – Amos Zając z SP w Leszczydole-Nowinach i Julia Salwin z SP5.
Komisja konkursowa składająca się z nauczycielek (Kinga Kajma, Monika Zieja, Joanna Piórkowska, Monika Dryja i Elżbieta Szymańska) przyznało również wyróżnienia: Kacprowi Wińskiemu z SP w Skuszewie, Jakubowi Torebko z SP5, Amelii Salwin z SP1 i Oldze Zdrojewskiej z SP2.
Nagrody dla zwycięzców i upominki za udział wręczyli naczelnik gminnego wydziału edukacji Sławomir Cieślak i dyr. SP1 Hanna Dziubiel. – W życiu bardzo dobrze jest być wszechstronnym. Warto stawiać sobie cele i mieć pasje – do uczestników zwrócił się pan naczelnik.
SPECTRUM kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość