WOŚP-owa zbiórka krwi (foto)

Wydarzenia

WOŚP-owa zbiórka krwi (foto)

30.01.2021
autor: Tekst i foto: Sztab WOŚP w Wyszkowie, opr. SB
9 litrów i 450 ml krwi zebrano podczas sobotniej, WOŚP-owej zbiórki. To jedno z pierwszych wydarzeń wyszkowskiego finału.  
 
Krew to najcenniejszy dar, jaki mogę dać - podkreślają honorowi dawcy, a tych w naszym mieście nie brakuje. Krwiobus ustawiony był przy Szkole Podstawowej nr 1, a z zaproszenia wyszkowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skorzystało 29 osób, z czego 21 udało się oddać krew. To zresztą nie tylko honorowi dawcy, ale i osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się oddać krew. Sportowcy, policjanci, harcerze, mieszkańcy naszego miasta. 
Miłe, że puszki wolontariuszy zapełniali nie tylko krwiodawcy, ale też przechodnie. Niektórzy zatrzymywali samochody, by podejść i wesprzeć zbiórkę. 
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Oddali hołd

Oddali hołd

W 77. rocznicę napaści Związku Radzieckiego  na Polskę, w sobotę 17 września o godz. 10.30, powiatowe struktury Prawa i Sprawiedliwości oraz Światowego Związku Żołnierzy AK Obwód "Rajski Ptak" Ośrodek V Koło pod pomnikiem „Gloria Victis” zorganizowały uroczystość, by oddać hołd ofiarom sowieckiej agresji.
zobacz więcej
Szukasz pracy w Wyszkowie, sprawdź oferty w Warszawie w nowym portalu firmy Spokeo

Szukasz pracy w Wyszkowie, sprawdź oferty w Warszawie w nowym portalu firmy Spokeo

Warszawa i okolice nie bez powodu nazywana jest miastem możliwości, jeżeli chodzi o realizację na tle zawodowym. Do Warszawy każdego roku zmierza wiele osób w celu podjęcia zatrudnienia. Zarówno Polaków, jak i osób o innej narodowości. W Warszawie i okolicach są skumulowane centrale największych firm. W związku z tym z pewnością każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Jeżeli chcesz wiedzieć jak w odpowiedni sposób szukać pracy w Warszawie i jej okolicach to koniecznie przeczytaj to co przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej.
zobacz więcej
Wypadek podczas wyprzedzania

Wypadek podczas wyprzedzania

Ranna motorowerzystka trafiła do szpitala po zderzeniu z fordem, we wtorek 30 października po godz. 16 na ul. Komisji Edukacji Narodowej w Wyszkowie.
zobacz więcej
Aby podłoga lśniła czystością - czyli jak wybrać jej nawierzchnię?

Aby podłoga lśniła czystością - czyli jak wybrać jej nawierzchnię?

Podłogi są jednym z tak podstawowych elementów domu czy mieszkania, że często wręcz nie zastanawiamy się nad tym, że ktoś je wcześniej kładł - szczególnie gdy mieszkamy w danym lokalu od bardzo dawna. Faktem jednak jest, że to jeden z istotniejszych elementów wykończenia wnętrz, który w dużej mierze odpowiada za charakter mieszkania. O czym należy pamiętać?
zobacz więcej