Wielkanocne śniadanie zjadł w policyjnej celi

Wydarzenia

Wielkanocne śniadanie zjadł w policyjnej celi

07.04.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Podczas kontroli policjanci znaleźli przy 27-latku mefedron, w jego mieszkaniu - marihuanę.
 
W nocy z soboty na niedzielę, o godz. 23.30 w Wyszkowie na ul. Piłsudskiego policjanci zatrzymali do kontroli BMW. Podejrzenia mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy, 27-letniego mieszkańca gminy Wyszków. Zapytany o powód drżących rąk przyznał się, że w schowku ma narkotyki. Rzeczywiście, policjanci znaleźli tam mefedron.
27-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli z kolei marihuanę. W wielkanocną niedzielę młody mieszkaniec gminy Wyszków usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał.
Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli ktoś posiada przy sobie znaczne ilości takich substancji, kara pozbawienia wolności wynosi do 8 lat.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Najciekawsze zabytki w Niemczech

Najciekawsze zabytki w Niemczech

Bogata kultura i niebywała różnorodność architektoniczna zachęcają nas do odwiedzin naszego zachodniego sąsiada. Niemcy są jedną z częściej wybieranych destynacji wśród Polaków. Bezpośredni dojazd, wiele ciekawych atrakcji i dobre jedzenie sprawiły, że niemieckie miasta stanowią idealny punkt na weekendowe wyjazdy ze znajomymi. Jeśli zatem jesteś zagorzałym fanem zwiedzania, poniżej znajdziesz najciekawsze niemieckie zabytki, które warto zobaczyć.
zobacz więcej
I Komunia w św. Idzim (foto)

I Komunia w św. Idzim (foto)

Po raz pierwszy Komunię Świętą, w niedzielę 6 maja, przyjęli mali parafianie św. Idziego. - Życzę, by ten świąteczny dzień trwał jak najdłużej. Życzę, byście wytrwali w wierze, byście zawsze pamiętali dzień swojej I Komunii Świętej – zwrócił się do nich ks. Karol Skrodzki.
zobacz więcej
Marcin Brdak strażakiem miesiąca (foto)

Marcin Brdak strażakiem miesiąca (foto)

Nie zawahał się i ruszył na pomoc młodemu mężczyźnie, który targnął się na swoje życie. Natychmiastowa reanimacja, prowadzona aż do przyjazdu karetki zapobiegła nieodwracalnym zmianom w organizmie poszkodowanego. Za szybkie i profesjonalne działanie wyszkowski strażak Marcin Brdak otrzymał tytuł „Strażaka miesiąca lipca 2017”. Dziś nagrodę druhowi wręczyła wicemarszałek województwa Janina Orzełowska.
zobacz więcej
Wszywka alkoholowa – czym jest Disulfiram i jak działa na organizm?

Wszywka alkoholowa – czym jest Disulfiram i jak działa na organizm?

Proces leczenia alkoholizmu jako akt samozaparcia alkoholika i wieloaspektowej pomocy specjalistycznej. Implantacja Esperalu szansą na nowe życie.
zobacz więcej