W stylu starowarszawskim (foto)

Wydarzenia

W stylu starowarszawskim (foto)

23.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Ponad 150 seniorów sobotni wieczór spędziło na balu karnawałowym w „Kasztelance”. W tym roku bawili się w stylu starowarszawskim…
Na bal karnawałowy burmistrz, Ośrodek Pomocy Społecznej i Dom Dziennego Pobytu „Senior” zaprosili już po raz 11. Co roku zabawa ma inny temat, w tym odbywała się w stylu starowarszawskim. Dla osób, które się przebrały, organizatorzy przygotowali nagrody. – Mam nadzieję, że panowie pokażą, że nie ma cwaniaka nad… wyszkowiaka – żartobliwie zauważyła kier. DDP Dorota Wojtkowska.
Zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska, przewodnicząca rady miejskiej Elżbieta Piórkowska i dyr. OPS Agnieszka Mróz pogratulowały seniorom pomysłowości i życzyły wspaniałej zabawy. – To my możemy uczyć się od państwa radości życia – podkreśliła Aneta Kowalewska. Do wspólnej zabawy z zespołem „Dobranocka” seniorzy zaprosili również sponsorów swojego balu.
Uczestnicy chętnie brali udział w loterii fantowej zorganizowanej przez stowarzyszenie „Promenada”, z której dochód zostanie przeznaczony na program stypendialny dla młodzieży.
Karnawałowe bale seniorów to jedne z najbardziej udanych imprez. Nic więc dziwnego, że z roku na rok cieszą się coraz większa popularnością. W tym roku na uczestników czekała nie lada niespodzianka - występ członków Kapeli Warszawskiej. Był to wspaniały prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość