W maju znaczne utrudnienia na moście

Wydarzenia

W maju znaczne utrudnienia na moście

28.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), grafika: urząd miejski
W związku z budową kładki dla pieszych i rowerzystów przy moście samochodowym 14 maja wprowadzona zostanie zapowiadana już przez nas tymczasowa organizacja ruchu. Utrudnienia mogą wystąpić już od 7 maja, kiedy wykonawca będzie wyklejał linie tymczasowej organizacji.
Jeden pas ruchu będzie wyłączony od 14 maja od godz. 11. Jak już informowaliśmy na łamach Nowego Wyszkowiaka, mostem będzie można tylko wyjechać z Wyszkowa. „Ruch ten zostanie przeniesiony na przeciwległy pas ruchu (od strony kościoła św. Idziego). Zmiana pasa nastąpi przed mostem, za rondem Mieczkowskiego na wysokości ul. Berka Joselewicza. Ruch od strony Centrum Wyszkowa w kierunku Lucynowa/Łochowa/S8 będzie odbywał się normalnie, bez ograniczeń dotyczących pojazdów ciężarowych oraz wolnobieżnych” – informuje urząd miejski. Ponieważ ruch będzie odbywał się jednym pasem ruchu, nie będzie możliwy przejazd pojazdów szerszych niż ok. 3m.
Do Wyszkowa będzie można wjechać tylko mostem północnym.
Wykonawca robót zapewni przejazd pojazdów wolnobieżnych (maszyny rolnicze, traktory) w kierunku Wyszkowa w godz. 7 - 18 w dni powszednie. W soboty przejazd pojazdów wolnobieżnych będzie możliwy w godz. 7 - 12. Na czas przejazdu pojazdów wolnobieżnych ruch zostanie tymczasowo wstrzymany, a samo przeprowadzenie pojazdu odbywać się będzie pod nadzorem osób kierujących ruchem oddelegowanych przez wykonawcę robót. Podobne reguły jak w przypadku pojazdów wolnobieżnych będą obowiązywały dla wyszkowskiej komunikacji miejskiej.
Nadal zamknięty będzie końcowy odcinek ul. Latoszek.
O zmianach w organizacji ruchu będą informowały tablice informacyjne ustawione od 10 maja przed mostem oraz na drodze S8. Trzeba się również liczyć z tym, że wykonawca może na krótko wstrzymać ruch na moście w czasie wykonywania prac budowlanych.
Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czasu zakończenia robót budowlanych, tj. III kwartału 2018r.
Kierowco! Przestrzegaj ograniczeń prędkości i zwracaj uwagę na żółte oznakowanie tymczasowej organizacji ruchu.

ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość