W kinie melodramat

Wydarzenia

W kinie melodramat

20.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W piątek 21 lipca na ekran wyszkowskiego kina wejdzie melodramat „Ponad wszystko”. Najmłodsi jeszcze przez tydzień będą mogli oglądać film animowany „Rock Dog”.
 
Rock Dog: 21, 24, 25, 26, 27 lipca godz. 12 (2D, dubbing), 15.30 (2D, dubbing) i 17.15 (3D, dubbing), 22 i 23 lipca godz. 15.30 (2D, dubbing) i 17.15 (3D, dubbing)
Chiny, USA 2016, reżyseria: Ash Brannon, animacja, czas trwania: 80 minut
Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.
 
Ponad wszystko: 21 – 27 lipca, godz. 19 (2D napisy)
USA 2017, reżyseria: Stella Meghie, melodramat, czas trwania: 96 minut
Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są gotowi zaryzykować wszystkim, aby być razem.
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość