W kinie film animowany i dwa thrillery

Wydarzenia

W kinie film animowany i dwa thrillery

09.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Kino zaprasza na kolejne przygody małej syrenki i do rozwikłania dwóch tajemniczych, kryminalnych zagadek.

Dzielna syrenka i piraci z Kraboidów: 9 – 15 grudnia, godz. 16 (2D, dubbing)
Chiny 2015, reżyseria: Qui Haoquiang, animacja, czas trwania: 90 minut.
Mała, dzielna syrenka tym razem sprzeciwi się władcy mórz – Neptunowi i opuści magiczną głębię oceanu. Będzie dowodzić delfinami, uciekać przed piratami z Kraboidów i uratuje życie małej Tosi. Od tego dnia zacznie się ich niezwykła przyjaźń, bo obie bohaterki będą musiały wspólnie pokonać wiele przeciwności losu. Mała syrenka o wielkim sercu udowodni, że to właśnie bycie wrażliwym na świat i ludzi wokół stanowi o prawdziwej sile, a Tosia dzięki niej przekona się, że każdy może codziennie zmieniać świat na lepszy. To, czego nikt się nie spodziewa, to zakończenie każdej z przygód.

Dziewczyna z pociągu: 9 – 11 i 13 – 15 grudnia, godz. 17.45
USA 2016, reżyseria: Tate Taylor, thriller, czas trwania 112 minut
Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.
 
Jestem mordercą: 9 – 11 i 13 – 15 grudnia, godz. 20
Polska 2016, scenariusz i reżyseria: Maciej Pieprzyca, thriller, psychologiczny, obsada: Arkadiusz Jakubik, Piotr Adamczyk, Agata Kulesza, Magdalena Popławska, Michał Żurawski oraz debiutujący w roli głównej Mirosław Haniszewski, czas trwania: 117 minut.
Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?
 
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość