Uwaga! Tymi ulicami rolnicy będą przejeżdżać podczas czwartkowego protestu

Wydarzenia

Uwaga! Tymi ulicami rolnicy będą przejeżdżać podczas czwartkowego protestu

27.02.2024
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. solidarnoscri.pl
Jak już informowaliśmy, w czwartek 29 lutego w Wyszkowie ma się odbyć protest rolników. Policja zapowiada, którymi ulicami będą przemieszczali się protestujący. Utrudnienia potrwają od godzin porannych do popołudnia.
 
Działania środowisk rolniczych zaplanowane są w godz. 10-15. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się również przed i po wskazanych godzinach zgromadzenia.
Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godz. 10 i rozpocznie się w Rybienku Nowym, w rejonie ulicy Złotej. Następnie ciągniki przejadą ulicami miasta: Serocką, Tadeusza Kościuszki, gen. Józefa Sowińskiego, Dworcową, Świętojańską, Henryka Sienkiewicza, Mazowiecką, do ulicy Białostockiej, gdzie nastąpi blokada ruchu.
- Mieszkańcy powiatu powinni być świadomi utrudnień, które wystąpią w różnych miejscach miasta. Funkcjonariusze będą dbać o bezpieczeństwo kierujących i protestujących. Należy bezwzględnie stosować się do poleceń policjantów regulujących ruchem drogowym, którzy będą wskazywać drogi objazdu. W dniu wydarzenia należy zaplanować sobie alternatywne drogi dojazdu do wyznaczonego celu i korzystanie z aplikacji wskazujących natężenie ruchu - mówi rzecznik policji mł. asp. Wioleta Szymanik.

Sonda

Czy popierasz protest rolników?
76.98% (194 głosów)
23.02% (58 głosów)
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość