To nie ściema, ani wymówka! Najlepsza do picia wyszkowska kranówka! (FOTO)

Wydarzenia

To nie ściema, ani wymówka! Najlepsza do picia wyszkowska kranówka! (FOTO)

28.03.2023
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
To nie ściema, ani wymówka! Najlepsza do picia wyszkowska kranówka!
 
- to zwycięskie hasło w konkursie ogłoszonym przez gminę Wyszków. Ambasadorem Wyszkowskiej Kranówki została klasa Va ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie.
Konkursie odbył się w ramach projektu „Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie”, który korzysta z dofinansowania o wartości 5 mln zł, otrzymanego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG. Celem projektu jest zwiększona zdolność lokalnych społeczności do ograniczania emisji i adaptacji do zmian klimatu.
Laureatem i jednocześnie Ambasadorem Wyszkowskiej Kranówki została klasa Va ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. Właśnie w tej placówce, w ramach nagrody, zostało zamontowane „źródełko wody” z automatycznym licznikiem pokazującym liczbę plastikowych butelek o pojemności 0,5 l, które trafiłyby do śmietnika w przypadku korzystania z wody butelkowej.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom