Szymon Hołownia w Wyszkowie

Wydarzenia

Szymon Hołownia w Wyszkowie

21.06.2021
autor: Organizatorzy, fot. polska2050.pl
Lider Stowarzyszenia Polska 2050 Szymon Hołownia będzie gościem spotkania w środę o godz. 16.30 w Bibliotece Miejskiej. Swoją działalność w Wyszkowie Polska 2050 zainauguruje w Dniu Ojca spotkaniem na temat profilaktyki zdrowotnej wśród mężczyzn, a poprowadzi je prof. Cezar Szczylik. 
 
Spotkanie będzie przebiegało pod hasłem “Tato, dbaj o siebie!” Służyć będzie uświadamianiu mieszkańcom znaczenia profilaktyki zdrowotnej, promocji dbałości o zdrowie i kondycję, a także korzystania z badań profilaktycznych. Nieprzypadkowo organizatorzy wybrali termin spotkania – w Dniu Ojca, ich przesłanie jest takie, aby z troski o swoje dzieci, panowie dbali o zdrowie, a z miłości do swoich ojców – dzieci ich do tego zachęcały. Jak powszechnie wiadomo, mężczyźni znacznie rzadziej korzystają z badań profilaktycznych i mniej aktywnie, niż kobiety, dbają o swoje zdrowie. Do zmiany tej postawy, do badania i działań prozdrowotnych zachęcać ich będzie autorytet medyczny, prof. Cezary Szczylik, wybitny polski onkolog, znawca chorób wewnętrznych, ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej i Chemioterapii w Europejskim Centrum Zdrowia. Gość spotkania, prof. Szczylik, będzie uświadamiać uczestnikom, że regularne badania profilaktyczne, zdrowy i aktywny tryb życia pozwalają nam żyć dłużej i podnoszą jakość życia.
Spotkanie odbędzie się 23 czerwca o 16.30 w Bibliotece Miejskiej. Ze względu na wciąż obowiązujące reżimy sanitarne ilość miejsc dla uczestników spotkania jest ograniczona.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość