Studio Figura Wyszków: Tylko dla kobiet (FOTO)

Wydarzenia

Studio Figura Wyszków: Tylko dla kobiet (FOTO)

04.03.2021
autor: Materiał promocyjny
Studio Figura ma w całej Polsce ponad 300 punktów, a od dziś także w Wyszkowie. W czwartek 4 marca rozpoczął się cykl Dni Otwartych, podczas których wyszkowianki zapoznają się z ofertą nowego w naszym mieście studia modelowania sylwetki, mają szansę poczuć jego kobiecą atmosferę, a przede wszystkim miło spędzić czas i zrelaksować się.
 
Za Studiem Figura stoi bogate, bo 15-letnie doświadczenie, które każe stawiać przede wszystkim na indywidualne podejście do klientki. - Zaczynając od pełnej konsultacji, przez analizę składu ciała, indywidualny dobór zabiegów czy to modelujących sylwetkę, czy to wyszczuplających. Mamy też strefę fitness, strefę wellnes, kosmetologię estetyczną, więc każda pani znajdzie coś dla siebie - wylicza Sylwia, managerka wyszkowskiego Studia.
Szczegółowy wywiad pozwala poznać nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną i ewentualne dolegliwości zdrowotne, a to pierwszy i bardzo ważny krok do wyznaczenia sobie celu. Drugi - dobór odpowiednich zabiegów, suplementów i kosmetyków, które pomogą w osiągnięciu celu, wymarzonej sylwetki, a przede wszystkim lepszego samopoczucia. Klientki mogą też liczyć na wsparcie i motywację. - Chcemy pomóc paniom w zrozumieniu ich indywidualnych potrzeb. Z nami panie zadbają nie tylko o swoje ciało, ale i o ducha - zaprasza Studio Figura.
Co niezwykle ważne, Studio Figura to miejsce tylko dla pań. - Zależy nam, żeby panie czuły się u nas komfortowo, na luzie, żeby przychodziły tutaj z przyjemnością, mogły oderwać się od codzienności. Można przyjść z koleżankami, świetnie wspólnie spędzić czas - zaprasza Sylwia.
Przyjazną i rzeczywiście kobiecą atmosferę można poczuć podczas Dni Otwartych, które potrwają jeszcze do 6 marca. Sylwia, Kasia i Anita oprowadzają po studiu, prezentują urządzenia, zabiegi, opowiadają, jak i kiedy warto z nich korzystać, jakie efekty można osiągnąć, częstują suplementami diety i zachęcają do wypróbowania kosmetyków. Warto dodać, że Studio Figura ma własną linię kosmetyków terapii kolagenowej, modelujących sylwetkę, ujędrniających i pomagających zredukować cellulit. Hitem są sojowe, zapachowe świece kosmetyczne.
Zaczynamy więc od pokoju konsultacji (w marcu konsultacje są darmowe, włącznie z treningiem próbnym). Przechodzimy do stref wellness, gdzie polecamy skorzystać z limfodrenażu i roll shapera, które pomagają pozbyć się cellulitu. W strefie fitness warto skorzystać np. z pomagających rzeźbić sylwetkę infra swan shapera i tulip thermo climbera (urządzenie unikalne na naszym terenie). W strefie kosmetologii estetycznej warto wypróbować ujędrniający skórę, niezwykle przyjemny zabieg z użyciem beauty shapera i liposukcję kawitacyjną.
Z Dni Otwartych każda z pań wychodzi z upominkiem.
Studio Figura zaprasza również na jogę i do udziału w konkursach, z których największym powodzeniem w całej Polsce cieszą się „Metamorfozy SF”.
Studio Figura to sieć międzynarodowa, ale przygotowując się do wejścia na wyszkowski rynek, nastawiło się na lokalne potrzeby. Już teraz rozpoczęło współpracę z naszymi firmami i lokalnym środowiskiem, którą ma nadzieję rozwijać.
Studio Figura Wyszków przy ul Bankowej 22 zaprasza:
od poniedziałku do piątku w godz. 9-21
w soboty w godz. 10-16
Telefon: 884-957-776
 
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość