Baner desktopowy
Baner mobilny
Konkurs - Mazowiecki Senior Roku - czerwiec 2026
Sprawca kolizji uciekł, pozostawiając pijanego pasażera

Wydarzenia

Sprawca kolizji uciekł, pozostawiając pijanego pasażera

24.06.2026
autor: opr. SB
Policja szuka sprawcy kolizji, do której doszło we wtorek, 23 czerwca, na ul. Białostockiej. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w aucie pijanego pasażera.
 
Jak informuje wyszkowska policja, w kolizji brały udział trzy samochody: dwa osobowe i jeden ciężarowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca opla insigni nie zachował należytej ostrożności od jadącego przed nim, skręcającego w lewo auta. Opel odbił się od osobówki i uderzył w ciężarówkę. 
Kierowca Insigni uciekł pieszo, pozostawiając w aucie nietrzeźwego pasażera. Karetka zabrała go do szpitala, ale opuścił go po udzieleniu pomocy. 
PCPR: Dofinansowania dla osób niepełnosprawnych w 2026 roku
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom