Policja szuka sprawcy kolizji, do której doszło we wtorek, 23 czerwca, na ul. Białostockiej. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając w aucie pijanego pasażera.
Jak informuje wyszkowska policja, w kolizji brały udział trzy samochody: dwa osobowe i jeden ciężarowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca opla insigni nie zachował należytej ostrożności od jadącego przed nim, skręcającego w lewo auta. Opel odbił się od osobówki i uderzył w ciężarówkę.
Kierowca Insigni uciekł pieszo, pozostawiając w aucie nietrzeźwego pasażera. Karetka zabrała go do szpitala, ale opuścił go po udzieleniu pomocy.




