Śpiewać każdy może - jubileuszowy teledysk Nowego Wyszkowiaka (wideo)

Wydarzenia

Śpiewać każdy może - jubileuszowy teledysk Nowego Wyszkowiaka (wideo)

21.08.2017
autor: Redakcja
20 lat naszego tygodnika to piękny jubileusz, który warto, a nawet trzeba świętować w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy Was, drodzy czytelnicy, do obejrzenia nagranego specjalnie na tę okazję teledysku do zaśpiewanej przez nas piosenki. Raczej nie mamy szans nagrać albumu i ruszyć w trasę, ale uszkodzenia słuchu nie musicie się obawiać.


Słowa do znanej piosenki Monty Pythona napisali Anna Chmielak i Roman Grus. Nagranie jubileuszowego przeboju było dla nas wielkim przeżyciem, zwłaszcza, że dla większości z nas była to nie tylko pierwsza wizyta w studiu nagrań, ale w ogóle pierwsze dźwięki wyśpiewane nie w łazience, gdzie co najwyżej zamiast braw słyszy się walenie sąsiada w ścianę. Na szczęście mamy w redakcyjnym gronie prawdziwe perełki, które – nie ma co ukrywać – uratowały sytuację.
Studio RG przygotowało także podkład, mix mastering i zajęło się produkcją teledysku. Wystąpili w nim jak zwykle niezawodni czytelnicy Nowego Wyszkowiaka. Wszystkim z serca serdecznie, serdecznie dziękujemy. Za odwagę, pomysłowość, a przede wszystkim gratulujemy aktorskich zdolności. Chyba możemy się uznać za łowców młodych talentów.
W teledysku można zobaczyć prawie cały zespół redakcyjny Nowego Wyszkowiaka, a więc także osoby dotychczas anonimowe (a przynajmniej za takie się uważały).

Oglądajcie, słuchajcie, nućcie razem z nami i uśmiechnijcie się tak, jak my uśmiechamy się do Was!
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pielęgnacja ciała nastawiona na wyszczuplanie - co warto stosować?

Pielęgnacja ciała nastawiona na wyszczuplanie - co warto stosować?

Jędrna, smukła sylwetka to marzenie wielu osób. Poza właściwą, zdrową dietą i ćwiczeniami fizycznymi o nasz wygląd pomagają dbać kosmetyki do ciała. Poniżej przedstawimy kilka rodzajów produktów do codziennej pielęgnacji, które możemy zastosować, jeśli pragniemy wyszczuplić naszą sylwetkę.
zobacz więcej
Srebrny jubileusz Powiatu Wyszkowskiego (FOTO)

Srebrny jubileusz Powiatu Wyszkowskiego (FOTO)

Uroczysta gala z okazji jubileuszu Powiatu Wyszkowskiego była okazją do spotkania osób, które przez 25 lat tworzyły powiatową samorządność. - Myślę, że pierwszy raz od dawna spotykamy się w takim gronie – są wśród nas radni wszystkich kadencji, starostowie, wicestarostowie, członkowie zarządów wszystkich kadencji, wielu byłych i emerytowanych pracowników starostwa i jednostek organizacyjnych – zauważyła Ewa Michalik, prowadząca uroczystość, która odbyła się 8 lutego w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
PKP szykują nam rewolucję

PKP szykują nam rewolucję

Wiadukt kolejowy zamiast przejazdu na ul. Pułtuskiej, nowy przystanek w pobliżu ul. Serockiej i nowy most kolejowy - to niektóre założenia modernizacji linii kolejowej Tłuszcz - Ostrołęka. Gdzie powstaną kładki, które przejazdy zostaną zlikwidowane? Mieszkańcy mogą się tego dowiedzieć na spotkaniach informacyjnych organizowanych przez autorów studium wykonalności zadania. Rozwiązania proponowane na terenie gmin Wyszków i Zabrodzie zostaną zaprezentowane 27 lutego w budynku CKU w Wyszkowie, na terenie gminy Długosiodło - 28 lutego w budynku świetlicy w Goworowie.
zobacz więcej
Dlaczego regularne czyszczenie komina jest tak ważne?

Dlaczego regularne czyszczenie komina jest tak ważne?

Każdy dom powinien być bezpiecznym miejscem dla jego mieszkańców, a jednym z najważniejszych aspektów bezpieczeństwa jest właściwa konserwacja i pielęgnacja systemu ogrzewania.
zobacz więcej