Skutki wymuszenia pierwszeństwa (wideo)

Wydarzenia

Skutki wymuszenia pierwszeństwa (wideo)

03.01.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), wideo: KPP Wyszków
Do zderzenia trzech samochodów doszło na skrzyżowaniu ulic Pułtuskiej, Sikorskiego i Graficznej. Na nagraniu z monitoringu wyraźnie widać, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu.
 
Do zdarzenia doszło ostatniego dnia grudnia. Jak widać na załączonym nagraniu, kierowca lanci wjechał na skrzyżowane wprost przed jadącego drogą z pierwszeństwem nissana. Na skutek uderzenia lancia obróciła się i uderzyła w stojącego volkswagena.
- Nagranie, które publikujemy ku przestrodze, pokazuje w tym przypadku skutki nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, czyli zlekceważenia przepisów ruchu drogowego - podkreśla rzecznik wyszkowskiej policji mł. asp. Marta Gierlicka. - Na szczęście nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń i skończyło się tylko na uszkodzeniach pojazdów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jubileusz szpitala (foto)

Jubileusz szpitala (foto)

3 października 2018 r. Szpital Powiatowy w Wyszkowie rozpoczął obchody jubileuszu 55-lecia. Potrwają do 18 października. - Dziękuję wszystkim, którzy wciągu tych 55 lat przyczynili się i nadal przyczyniają się do sukcesu naszego szpitala – podkreśliła dyr. Cecylia Domżała. 
Część oficjalna jubileuszu odbyła się w Gościńcu pod Jesionem. Uczestniczyli w niej pracownicy szpitala, obecni i emerytowani oraz wielu gości; samorządowcy różnych szczebli, dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek.
zobacz więcej
Wsiadł za kierownicę mimo zakazu. Wpadł przez niezapięte pasy

Wsiadł za kierownicę mimo zakazu. Wpadł przez niezapięte pasy

O tym, że warto zapinać pasy bezpieczeństwa przekonał się kierowca zatrzymany przez policję we wtorek 17 listopada. Czeka go kara, bo wsiadł za kierownicę mimo sądowego dożywotniego zakazu.
zobacz więcej
Reklamowe przepisy do poprawki

Reklamowe przepisy do poprawki

Z reklamową rewolucją jeszcze poczekamy. Wojewoda uchylił uchwałę określającą zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury i tablic reklamowych, kwestionując niektóre zapisy. Urzędnicy miejscy przygotują projekt jeszcze raz.
zobacz więcej
Inauguracja Lata z Radiem. Koncert w Wyszkowie 8 lipca (foto)

Inauguracja Lata z Radiem. Koncert w Wyszkowie 8 lipca (foto)

W czwartek 22 czerwca w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie odbyła się oficjalna inauguracja 46. edycji trasy koncertowej „Lato z Radiem”. Wzięli w niej udział również przedstawiciele Wyszkowa – jednego z 20 miast partnerskich. Impreza w Wyszkowie już w sobotę 8 lipca.
zobacz więcej