Skok w bok

Wydarzenia

Skok w bok

16.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ze spektaklem pod tym tytułem Teatr Capitol przyjedzie do Wyszkowa 18 lutego. Początek o godz. 16. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w kasie WOK „Hutnik”.
Bohaterami komedii są dwie pary z długoletnim stażem, które planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje i, niestety, partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec najważniejsze pytanie: dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?
Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz RPA.
Obsada wymiennie: Jacek Kopczyński i Sławomir, Marta Chodorowska i Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz i Michał Malinowski, Dorota Chotecka, Anna Iberszer i Monika Krzywkowska, Paulina Holtz, Andżelika Piechowiak i Joanna Moro, Michalina Sosna, Kajra Kajrowicz i Magdalena Wróbel, Michał Milowicz i Robert Wabich. Reżyseria Andrzej Rozhin.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zlew jedno- czy dwukomorowy? Co wziąć pod uwagę przy wyborze

Zlew jedno- czy dwukomorowy? Co wziąć pod uwagę przy wyborze

Zastanawiasz się, jak wybrać idealny zlewozmywak, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojej kuchni? Kluczem w wyborze pomiędzy zlewem jednokomorowym a dwukomorowym jest zrozumienie własnych oczekiwań oraz wymagań estetycznych. Czy potrzebujesz zlewu, który zaoszczędzi miejsce, czy raczej rozwiązania ułatwiającego wielozadaniowość? W tym artykule omówimy kilka najważniejszych kwestii, o jakich warto pamiętać przy podejmowaniu tej ważnej decyzji!
zobacz więcej
Wyborcza wizyta Mateusza Morawieckiego w Wyszkowie (FOTO)

Wyborcza wizyta Mateusza Morawieckiego w Wyszkowie (FOTO)

Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego kampania w Wyszkowie mocno się rozkręciła za sprawą kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. W niedzielę 2 czerwca na placu Miejskim zebrały się tłumy na koncercie Zenka Martyniuka, z którym na scenie śpiewał Jacek Kurski. A już 2 dni później, we wtorek, na tym samym placu pojawił się Mateusz Morawiecki.
zobacz więcej
Motocyklista jechał zbyt szybko. Ranny trafił do szpitala (FOTO)

Motocyklista jechał zbyt szybko. Ranny trafił do szpitala (FOTO)

Prędkość była główną przyczyną wypadku z udziałem motocykla, do którego doszło w Turzynie. Ranny 50-letni motocyklista trafił do szpitala.
zobacz więcej
Policjant po służbie uratował życie leżącego na chodniku mężczyzny

Policjant po służbie uratował życie leżącego na chodniku mężczyzny

Kiedy st. sierż. Paweł Soszka z wyszkowskiej policji w czasie wolnym od służby zauważył leżącego na chodniku człowieka, natychmiast zatrzymał auto i ruszył z pomocą. Reanimował 37-latka do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego.
zobacz więcej