Skok w bok

Wydarzenia

Skok w bok

16.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ze spektaklem pod tym tytułem Teatr Capitol przyjedzie do Wyszkowa 18 lutego. Początek o godz. 16. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w kasie WOK „Hutnik”.
Bohaterami komedii są dwie pary z długoletnim stażem, które planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje i, niestety, partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec najważniejsze pytanie: dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?
Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz RPA.
Obsada wymiennie: Jacek Kopczyński i Sławomir, Marta Chodorowska i Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz i Michał Malinowski, Dorota Chotecka, Anna Iberszer i Monika Krzywkowska, Paulina Holtz, Andżelika Piechowiak i Joanna Moro, Michalina Sosna, Kajra Kajrowicz i Magdalena Wróbel, Michał Milowicz i Robert Wabich. Reżyseria Andrzej Rozhin.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom