Rusza akcja „Świąteczna paczka”

Wydarzenia

Rusza akcja „Świąteczna paczka”

19.11.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do udziału w akcji „Świąteczna paczka” zachęcają Gmina Wyszków, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Klub Przyjaciół Wyszkowa. Trwałe artykuły spożywcze, słodycze i środki codziennego użytku będzie można dostarczać 11 i 12 grudnia do hali WOSiR (produkty można również zostawić wcześniej). Paczki trafią do najuboższych i najbardziej potrzebujących wyszkowian.
 
Tradycją naszego miasta są plenerowe Wigilie Miejskie w centrum Wyszkowa, spotkania wigilijne dla osób ubogich, samotnych i niepełnosprawnych odbywające się na plebanii sanktuarium św. Idziego, prowadzone w wyszkowskich sklepach zbiórki produktów na świąteczne paczki.
„Obecna sytuacja epidemiczna i związane z nią obostrzenia sprawiają, że nie będzie możliwości zorganizowania powyższych wydarzeń - w liście zachęcającym do udziału w tegorocznej zbiórce organizowanej w wyjątkowym czasie piszą burmistrz Grzegorz Nowosielski, dyrektor OPS Agnieszka Mróz oraz prezes KPW Marek Siekierski. - „W związku z tym zwracamy się do Państwa, wierząc w gorące i hojne serca o wsparcie kontynuacji inicjatyw Gminy Wyszków, Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie i Klubu Przyjaciół Wyszkowa. Pragniemy zorganizować nową akcję, w ramach której stworzymy świąteczne paczki z trwałymi artykułami spożywczymi, słodyczami, środkami codziennego użytku, które trafią do najuboższych wyszkowian. Będziemy je dysponować przez Ośrodek Pomocy Społecznej oraz rozwozić do tych rodzin, które znajdują się w kwarantannie. Jeśli posiadacie Państwo produkty, które możecie przekazać na rzecz osób potrzebujących, prosimy gorąco - zgłoście się do nas.”
W razie pytań można kontaktować się naczelnik wydziału promocji Edytą Wittich, tel. 792-240-097, e-mail: edyta.wittich@wyszkow.pl lub dyrektor OPS Agnieszką Mróz, tel. 696-148-018.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość