Rodzinny „Start po zdrowie” (foto)

Wydarzenia

Rodzinny „Start po zdrowie” (foto)

11.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Mnóstwo atrakcji czekało na dzieci podczas festynu „Start po zdrowie”, na który wyszkowski Zakład Doskonalenia Zawodowego zaprosił w niedzielę swoich małych podopiecznych z rodzinami.
Rodzice z niecierpliwością gromadzili się przed sceną, gdzie dzieci prezentowały programy artystyczne i chwaliły się talentami.
Maluchy do woli mogły szaleć na dmuchanym placu zabaw i podczas rozgrywek sportowych, z bliska oglądać wóz strażacki i udać się na przejażdżkę samochodem terenowym. Ponieważ ZDZ to nie tylko przedszkole i szkoła językowa, ale też szkoły średnie, w których uczą się m.in. przyszli fryzjerzy, na pikniku nie mogło zabraknąć kąciku piękna. Dziewczynki z mamami chętnie zaglądały do stoiska artystycznego. A skoro „Start po zdrowie”, to obowiązkowo zdrowa żywność (ale cóż to za piknik bez tradycyjnego grilla) i porady dietetyków.
Dzieci trzymają kciuki za powrót do zdrowia małego Adasia Wiernio, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Na jego rehabilitację zostanie przekazany dochód z zabawy fantowej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość