Przedszkole nr 7 w Wyszkowie zorganizowało, w piątek 12 czerwca, rodzinny piknik. Było gwarnie, wesoło i mnóstwo atrakcji.
Przedszkole nr 7 przy ul. 11 Listopada to największe wyszkowskie przedszkole, uczęszcza do niego 228 maluchów. Z pieniędzy zebranych przez Radę Rodziców co 2 lata organizowany jest rodzinny piknik.
W tym roku był on połączony ze zbiórką pieniędzy dla wychowanka przedszkola, Ignasia Niemyskiego (jest w „zerówce”), który choruje na nowotwór powłok brzusznych. Od początku choroby Przedszkole wspiera go w leczeniu. Zbiórka (na nierefundowane lekarstwa) odbywała się w formie konkursu z nagrodami, losy były po 20 zł, 40 zł i 60 zł plus. Po dwóch godzinach trwania pikniku wszystkie zostały wykupione. W sumie zebrano 17.652,70 zł.
Licznie przybyłych na piknik, radę pedagogiczną, radę rodziców, rodziców, dziadków, przywitała przedstawicielka rady pedagogicznej Magdalena Łyszkowska oraz przedstawicielka rady rodziców Paulina Brzezińska. Podziękowały również sponsorom i wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku.
Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji typu dmuchańce, fotobudka, nauka chodzenia na szczudłach, warsztaty stolarskie. Nauczycielki przygotowały tzw. kreatywne stanowiska, czyli robienie bransoletek, malowanie buziek, tatuaży. Pyszne jedzenie przygotowała przez przedszkolna kuchnia. A na zakończenie imprezy były lody.




