Rewelacyjna Grupa MoCarta wystąpi w Hutniku

Wydarzenia

Rewelacyjna Grupa MoCarta wystąpi w Hutniku

06.05.2024
autor:
26 maja (niedziela) w WOK Hutnik wystąpi rewelacyjna Grupa MoCarta z programem „Ale kino”.
 
Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.
Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. „Ale kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…
W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Na 26 maja planowane są dwa koncerty w WOK Hutnik, o godz. 18 i godz. 20.
Bilety w cenie 100 zł do nabycia w kasie ośrodka i na:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/114627/Wyszk%C3%B3w/Grupa+MoCarta/
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/114630/Wyszk%C3%B3w/Grupa+MoCarta/


Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Sierżancie Sitku, Mateuszu, odszedłeś na wieczną służbę. Cześć Twojej pamięci! (FOTO)

Sierżancie Sitku, Mateuszu, odszedłeś na wieczną służbę. Cześć Twojej pamięci! (FOTO)

- Niech Mateusz, jako żołnierz Wojska Polskiego, będzie symbolem walki o nasze bezpieczeństwo. Mateusz pozostawił testament każdemu Polakowi: dbałość o niepodległą i bezpieczna Ojczyznę. Dbałość o Polskę - podczas wzruszającego ostatniego pożegnania śp. sierżanta Mateusza Sitka mówiła Jego mama. 
W uroczystości wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda, który zwrócił się do najbliższych żołnierza: - Dziękuję z całego serca rodzicom, babci, najbliższym, wychowawcom za to, że tak wychowali Mateusza. Nie ma Ojczyzna nic cenniejszego niż swoi obrońcy, którzy gotowi są własnym życiem zapłacić za obronę jej granic, obronę jej niepodległości. Dziękuję w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej. Dziękuję w imieniu całego polskiego narodu.
zobacz więcej
Złodziej diamentów ukrył się w Wyszkowie (WIDEO)

Złodziej diamentów ukrył się w Wyszkowie (WIDEO)

46-letni obywatel Gruzji podejrzany o kradzież pięciu pierścionków z diamentami o łącznej wartości sięgającej 200 tys. zł został zatrzymany w Wyszkowie.
zobacz więcej
18-latka potrącona przez pociąg

18-latka potrącona przez pociąg

18-letnia dziewczyna została potrącona przez pociąg w środę późnym wieczorem w Wyszkowie. Ranna została przewieziona do szpitala.
zobacz więcej
Nieruchomości w Bułgarii jak wybrać wymarzone miasto do zamieszkania

Nieruchomości w Bułgarii jak wybrać wymarzone miasto do zamieszkania

Przeprowadzka do innego kraju może mieć charakter zarówno nagły, jak i całkiem zaplanowany, gdy pojawia się chęć po prostu zmiany otoczenia.
zobacz więcej