Rajstopy w kropki – nieprzemijająca moda

Wydarzenia

Rajstopy w kropki – nieprzemijająca moda

25.10.2021
autor: materiał zewnętrzny
Wiele osób w poszukiwaniu modnych stylizacji patrzy w pierwszej kolejności na sukienki, golfy, spódnice czy spodnie. Oczywiście nie jest to zły trop, lecz czasem warto również rzucić okiem na propozycje dodatków do outfitów. W tej dziedzinie od wielu lat świetną propozycją są rajstopy w kropki. Choć w teorii jest to bardzo prosty i pospolity krój, w połączeniu z ciekawymi kompozycjami potrafi zrobić naprawdę świetne wrażenie jako akcent świetnie dopełniający całość kreacji.
 

Skąd bierze się popularność rajstop w kropki?

Rajstopy w kropki nie bez powodu przyciągają uwagę świata mody. Mimo wielu trendów przechodzących co kilka lat, taki styl bielizny zakrywającej nogi jest niezmiennie popularny z paru powodów. Po pierwsze, jest to dodatek niezwykle uniwersalny i chociaż w bardziej formalnych sytuacjach lepsze będą rajstopy bez wzorów (choć nie jest to reguła), do wielu stylizacji mniej lub bardziej subtelne punktowe akcenty będą jak najbardziej mile widziane.

Kropki na rajstopach tworzą również swoistą iluzję, wyszczuplając i wydłużając nogi. Przykuwają przy okazji wzrok, co może pomóc nam zwrócić uwagę innych właśnie na dolną część stylizacji. Możliwość połączenia ich z wieloma stylizacjami sprawia, że są one naprawdę uniwersalne i przy odpowiednim skomponowaniu ich z resztą stylówki potrafią one zrobić istną furorę.
 

Pomysły na stylizacje z rajstopami w kropki

Wiele osób używa rajstop w kropki jako pewnego rodzaju kontrastu do bardziej stonowanego charakteru reszty kreacji. Będą one również pasować idealnie do spódnicy, większości rodzajów obuwia, a także do bardziej wymyślnych stylizacji, na przykład z przydużymi ubraniami.

Ostatnio w modzie jest łączenie rajstop w kropki ze skórzanymi spódnicami z rozcięciem. Jest to świetna kreacja na imprezy oraz spotkania towarzyskie. Jeżeli poszukujemy bardziej eleganckiej stylizacji, możemy połączyć takie rajstopy z białą koszulą i niezbyt wysokimi szpilkami. Pragniesz outfitu przydatnego bardziej na co dzień? Nie ma problemu – ubierz kropkowane rajstopy pod jeansy z dziurami. To tworzy naprawdę świetny efekt!

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość