Przypominamy: w niedzielę wystąpi „Enej”

Wydarzenia

Przypominamy: w niedzielę wystąpi „Enej”

04.07.2017
autor: Elżbieta Szczuka
Zespół „Enej” będzie gwiazdą niedzielnych, 9 lipca, Jagodowych żniw za brodem w Kicinach, gmina Zabrodzie.
Na imprezę promującą Zabrodzie i jego walory przyrodnicze już po raz drugi zapraszają Gmina Zabrodzie i Nadleśnictwo Drewnica. Kiedy drużyny wyruszą do lasu na jagody, na scenie będą atrakcje dla dzieci. Jednocześnie od 10.00 do 12.00 na antenie Radia dla Ciebie będą przeprowadzane rozmowy z organizatorami i gośćmi imprezy. Ok. 13.00 przewidywany jest powrót drużyn z lasu, ważenie zbiorów, wręczenie nagród. Po 14.00 coś dla miłośników koni i średniowiecznych turniejów – kadryl w wykonaniu pięknych amazonek oraz widowisko rycerskie „Jagodowa branka”.
Od 16.00 na scenie pojawią się zespoły: leśników, pieśni i tańca „Sława”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wyszków, zespół z Lublina zaprezentuje piosenki biesiadne. O 19.00 zagra i zaśpiewa discopolowy zespół Baflo, a o godz. 21 – gwiazda wieczoru – zespół ENEJ (zespół rockowo-folkowy założony w 2002 r. w Olsztynie, ma w swoim repertuarze wiele przebojów).
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom