Przestań się męczyć z twardą wodą! Rozwiąż problem na zawsze z Ecoperla Toro 35!

Wydarzenia

Przestań się męczyć z twardą wodą! Rozwiąż problem na zawsze z Ecoperla Toro 35!

18.04.2020
autor: materiał zewnętrzny
Masz już dość wiecznego odkamieniania czajnika i wymiany żelazka na nowe? Sprzątanie kuchni i łazienki z osadu przyprawia Cię o zawrót głowy? Przyczyna tych wszystkich problemów leży w twardej wodzie! Na szczęście możesz zapomnieć o odkamieniaczach i silnych środkach czyszczących. Na twardą wodę jest o wiele lepszy sposób!
 

Twarda woda - tyle przez nią tracisz!

Biały, kruchy osad to coś, co możemy zauważyć w prawie każdym czajniku i na praktycznie każdym kranie. To wynik występowania twardej wody w instalacji, a to z kolei problem, który uwidacznia się w praktycznie całej Polsce. Większość z nas czerpie ze swoich kranów wodę twardą lub średnio twardą, czego skutki odczuwamy my sami, jak i całe gospodarstwo domowe. Co prawda nie potwierdzono, aby jej spożywanie było w jakikolwiek sposób szkodliwe dla zdrowia, jednak wiele osób chce się pozbyć twardej wody z domu. Z jakiego powodu?

  • Powoduje awarie – szczególnie narażony na jej działanie jest kocioł grzewczy. Twarda woda to najczęstsza przyczyna wezwania serwisu do tego urządzenia. Problem jednak polega na tym, że jeśli korzystamy z twardej wody, producent może nie chcieć go naprawić w ramach gwarancji. Narastająca warstwa osadu to też problemy ze sprzętem AGD i instalacjami.
  • Jest przyczyną sporych wydatków – jeśli korzystasz z twardej wody to wiedz, że spora część Twoich finansów jest trwoniona. Twarda woda to wyższe wydatki na ogrzewanie, środki piorące, detergenty. Przez to, że środki chemiczne gorzej się w niej rozpuszczają, potrzeba ich więcej, aby skutecznie działały. Zużycie może wzrosnąć nawet o 60%. Ponadto to też dodatkowe pieniądze wydane na naprawy i wizyty serwisantów oraz wymianę części lub całych urządzeń
  • Niszczy nasz wygląd – regularne użytkowanie twardej wody ma też bardzo niekorzystny wpływ na nas samych. Jeśli od dłuższego czasu borykasz się z przesuszoną skórą i złą kondycją włosów, problem wcale nie musi leżeć w kosmetykach, a właśnie w jakości wody. Ponadto twarda woda nie jest polecana do kontaktu ze skórą osób uczulonych i cierpiących na schorzenia skórne
  • Powoduje straty – twarda woda to nie tylko straty finansowe, ale i przede wszystkim ogromna strata czasu poświęcanego na szorowanie, sprzątanie. Kamienny osad wymaga częstego usuwania i intensywnej pracy

Na walkę ze skutkami twardej wody marnujemy swoją energię, pieniądze, czas i nerwy. A tego wszystkiego można uniknąć! Twardej wody można się pozbyć szybko i łatwo! Oto tajemnica jak tego dokonać!

wpływ twardej wody na gospodarstwo domowe infografika

 

Zdradzamy jak wygrać walkę z twardą wodą!

Jeśli myślisz, że chemiczne odkamieniacze, kwasek cytrynowy i ocet to jedyne sposoby, dzięki którym pokonasz twardą wodę, jesteś w ogromnym błędzie! To faktycznie skuteczne babcine sposoby, ale walczą jedynie z następstwami, a nie przyczyną. Morał jest taki, że działają przez chwilę i nie odciążają nas na dłuższą metę. Na szczęście są jeszcze alternatywy!

Jedną z tych zaskakujących największą skutecznością są centralne zmiękczacze wody. To urządzenia, które zyskują coraz większą popularność i znajdują swoje miejsce, jako podstawowe wyposażenie w coraz większej ilości domów. Zmiękczacze wody redukują stopień twardości całej wody, która jest przesyłana na instalację. To, w jaki sposób działają jest doskonale pokazane na filmiku:


Tylko jaki zmiękczacz wody najlepiej wybrać?

Ze względu na rosnącą popularność, wybór zmiękczaczy wody na rynku jest naprawdę duży. Wśród marek, kształtów i wielkości z łatwością można się pogubić. Na co zwracać uwagę i jak wybrać ten najlepszy zmiękczacz wody? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że urządzenia tego typu dobiera się na podstawie stopnia twardości wody oraz zużycia wody w domu. Ważna jest też jakość komponentów oraz ewentualnie dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania zmiękczacza wody.

Doskonałą propozycją jest seria Ecoperla Toro, czyli niezawodne, kompaktowe zmiękczacze wody polskiej marki Ecoperla! W jej skład wchodzą dwa produkty:

Oba produkty wyróżniają się swoim wyjątkowym designem, nietuzinkową budową, trwałymi komponentami, ale przede wszystkim ekonomicznym i wydajnym działaniem! Projektanci przemyśleli serię Ecoperla Toro pod każdym względem, dlatego jest tak niezwykła – idealnie dopasowana do potrzeb! Zobacz recenzję:


Ecoperla Toro 35 - nowość na problemy z wodą w dużych domach!

Choć kompaktowych zmiękczaczy wody jest cała masa, to mimo wszystko trudno znaleźć takie urządzenie do dużego gospodarstwa domowego. Z myślą o tej grupie użytkowników powstał właśnie Ecoperla Toro 35 - nowość na rynku!

Ilość aż 35 litrów wysokiej jakości monosferycznej żywicy jonowymiennej niemieckiej produkcji to idealne rozwiązanie, jeśli mamy do czynienia z bardzo dużym zużyciem wody bądź niezwykle wysokim stopniem twardości. Woda będzie dokładnie i równomiernie uzdatniana, nawet w 6-cio i więcej osobowych rodzinach.

Jeśli potrzebujesz dobrego jakościowo produktu, który nie nadwyręży domowego budżetu i jest dostępny w atrakcyjnej cenie, a w dodatku dobrze się prezentuje, będzie łatwy do utrzymania w czystości, Ecoperla Toro 35 jest tym, czego szukasz!

Ecoperla Toro 35 - nowy kompaktowy zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla


Na to możesz liczyć, wybierając Ecoperla Toro 35!

Warto wziąć pod uwagę kandydaturę Ecoperla Toro 35 z następujących względów:

  • Długa gwarancja – Ecoperla daje aż 10 lat gwarancji na ten zmiękczacz wody! Do tego montaż urządzenia możesz przeprowadzić samodzielnie lub poprosić o pomoc wybranego fachowca.
  • Łatwy montaż – Ecoperla Toro 35 jest znacznie łatwiejszy w montażu od większości kompaktowych zmiękczaczy wody. Banalną instalację umożliwia jego budowa – oddzielenie butli ze złożem od zbiornika solanki. Wystarczy najpierw podłączyć pod instalację butlę, następnie całą resztę. Produkt ma niewielką szerokość i głębokość, dzięki czemu bez trudu zmieści się nawet w niedużej przestrzeni
  • Tanie użytkowanie – mimo dużej pojemności złoża, Ecoperla Toro 35 jest naprawdę tani w utrzymaniu! Zużywa możliwie minimalne ilości wody i soli na regenerację, dzięki połączeniu przepływu przeciwprądowego z Ecoperla Perfect System. Są to ustawienia stworzone przez ekspertów, które dbają o zrównoważoną pracę, prawidłowe działanie i odpowiednią regenerację, a przede wszystkim naszą kieszeń!
  • Świetne komponenty – Ecoperla Toro 35 powstaje w Europie ze sprawdzonych i trwałych komponentów przy współpracy z najlepszymi w branży. Przykładem jest choćby złoże filtracyjne marki Lewatit
  • Wygodna obsługa – Ecoperla Toro 35 jest prosty i wygodny w obsłudze. To możliwe dzięki jego konstrukcji, wbudowanemu mieszaczowi oraz zaworowi obejściowemu by-pass

Ten zmiękczacz wody to przede wszystkim wysoka jakość i przyjemność użytkowania, bez obciążenia portfela.
 

Raz na zawsze pozbądź się twardej wody!

Pamiętaj, twarda woda to nie przymus! Problem można zwalczyć z pomocą centralnego zmiękczacza wody. Ecoperla Toro 35 jest naprawdę ciekawą propozycją! Ten zmiękczacz wody oraz inne modele znajdziesz w dobrych sklepach, w tym na KrainaWody.pl

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość