Przedstaw Quad po angielsku

Wydarzenia

Przedstaw Quad po angielsku

24.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Udział w obozie językowym jest nagrodą w konkursie „What’s up Quad?”. W pierwszej edycji gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich z powiatu wyszkowskiego i okolic zmierzą się z zadaniem opisania Quad/Graphics po angielsku.
Zgłoszenia do konkursu można składać do 10 grudnia. Czas na realizację projektu – do 5 lutego 2018 roku.
W konkursie mogą wziąć udział zespoły składające się z dwóch do czterech osób. Ich zadaniem będzie opracowanie konkursowego tematu, przy czym sposób jest dość dowolny. Mogą to zrobić za pomocą prezentacji multimedialnej, tekstu, filmu (także animacji poklatkowej), wywiadu, quizu, rysunku, fotostory lub łącząc kilka form. Najważniejsze jednak, że prace muszą być przedstawione tylko w języku angielskim. Później zespoły będą musiały o nich opowiedzieć przed komisją. Też po angielsku.
Na co jury zwróci uwagę? Przede wszystkim na pomysł i kreatywność. Oceni też poziom trudności, jakość wykonania, pracę zespołową i sposób prezentacji zadania w języku angielskim. Żeby dowiedzieć się więcej o Quad/Graphisc, zespoły projektowe będą mogły odwiedzić siedzibę firmy.
Zwycięski zespół pojedzie na tygodniowy obóz językowy „English 24/7 with Native Speaker”. Zdobywcy drugiej nagrody też mogą szykować się na językowy obóz – w tym przypadku przewidziano pięciodniowy wyjazd. Nagrodą za zdobycie trzeciego miejsca będą lekcje językowe z native speakerem w The Lighthouse Centre w Wyszkowie. Nagrody przyznają też burmistrz i starosta, a dla opiekunów – Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu. WCRB zorganizuje też dla uczniów warsztaty, podczas których dowiedzą się, na czym polega praca projektowa i współpraca w zespole. Niezależnie od przyznanych nagród uczestnicy będą mogli odbyć miesięczną płatną praktykę wakacyjną w Quad/Graphics Europe. 
Więcej informacji o konkursie: www.quadgraphics.pl/konkurs.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość