Przed nami pełen atrakcji finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wydarzenia

Przed nami pełen atrakcji finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28.01.2022
autor: Sylwia Bardyszewska
W niedzielę 30 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz trzydziesty. W Wyszkowie czeka nas finał pełen atrakcji sportowych i kulturalnych.
Emocje sportowe rozpoczną się już w sobotę 29 stycznia. W Szkole Podstawowej nr 3 odbędzie się Amatorski Turniej Bilardowy, w I Liceum Ogólnokształcącym - Turniej Piłki Halowej, w Zespole Szkół nr 1 - Turniej Piłki Siatkowej.
Sportowych wydarzeń nie zabraknie również w niedzielę 30 stycznia. Na wyszkowskich łęgach o godz. 11 wystartuje bieg „Policz się z cukrzycą”. Dla chętnych o godz. 11.30 - morsowanie.
Również w niedzielę wyszkowski hufiec ZHP zaprasza na grę miejską „W to mi graj”. Ulice naszego miasta będą przemierzały poszukujące przygód rodziny, grupy znajomych i harcerskie zastępy.
O godz. 15.30 wyszkowski sztab WOŚP zaprasza przed scenę na pl. Miejskim. Program otwierają pokazy CEZiU Kopernik. Po oficjalnym powitaniu i wręczeniu pucharów zwycięzcom wydarzeń sportowych, rozpocznie się koncert zespołu Revera (godz. 16.30). W programie mamy również Studio Piosenki Ireny Zdunek (godz. 17.45) i Freddie Mercury Show (godz. 18.20). O godz. 18.50 wystąpi gwiazda wieczoru - Sidney Polak. Imprezę zakończy, tradycyjnie już, światełko do nieba.
Warto również zajrzeć do pobliskiej Biblioteki Miejskiej, gdzie warsztaty plastyczne (oczywiście związane z tworzeniem WOŚP-owego serca) poprowadzi Natalia Kupiec. O godz. 17 Stanisław Świadkowski i Tomasz Abramczyk rozpoczną licytację, po której odbędzie się spotkanie z Adamem Bodnarem, byłym Rzecznikiem Praw Obywatelskich (godz. 19).
Przypominamy, że część przedmiotów przekazanych na licytację już jest dostępna na Allegro. Kupić można m.in. piękne obrazy i część wyszkowskich serduszek, kosze smakołyków, karnety i vouchery na róże usługi czy wyczekiwane przez wszystkich WOŚP-owe gadżety.

ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość