Prawie 130 km/h w terenie zabudowanym

Wydarzenia

Prawie 130 km/h w terenie zabudowanym

22.07.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Prawie 130 km/h przez Wyszków pędził 33-letni kierowca audi. 

W czwartek rano policjanci wyszkowskiego wydziału ruchu drogowego mierzyli prędkość kierowców jadących ul. Serocką w Wyszkowie. Po godz. 7 na celowniku miernika prędkości znalazło się jadące od strony miasta w kierunku Somianki osobowe audi. Pomiar wykazał, że kierowca osobówki jedzie przez obszar zabudowany z prędkością 127 km/h, czyli o 77 km/h szybciej niż jest to dozwolone.
- Mundurowi natychmiast zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę do kontroli drogowej, przerywając tym samym szybką i niebezpieczną jazdę w rejonie przejść dla pieszych - informuje rzecznik policji kom. Damian Wroczyński. - 33-latek z powiatu wysokomazowieckiego już stracił swoje prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został ukarany wysokim mandatem, a do jego konta zostało dopisanych 10 punktów karnych.
opr. SB, fot. KPP Wyszków
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

28-latek został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej, a przy okazji wyszło na jaw, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia i ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 
zobacz więcej
Kwas hialuronowy – klasyka wśród metod powiększania ust

Kwas hialuronowy – klasyka wśród metod powiększania ust

Na rynku dostępne są różne, stosowane w celach estetycznych wypełniacze – kwas hialuronowy pozostaje jednak bez wątpienia najpopularniejszym z nich. Substancja ta występuje naturalnie w ludzkiej skórze. Powiększanie z użyciem kwasu hialuronowego daje doskonały efekt wypełnienia, dzięki czemu powierzchnia ust wygląda na nawilżoną i wygładzoną. Ze względu na krótki czas trwania zabiegu, nie trzeba poświęcać dużej części dnia na wizytę w gabinecie. Zmarszczki to jeden z symptomów starzenia się skóry, które dotyczą każdego. Pojawiająca się z wiekiem wiotkość i zmniejszająca jędrność tej tkanki powoduje powstawanie bruzd w różnych częściach ciała. Większość osób pragnie maksymalnie opóźnić ten proces poprzez stosowanie różnych zabiegów pozwalających na odzyskanie sprężystej, elastycznej skóry. Jedne z najskuteczniejszych metod walki ze zmarszczkami proponuje medycyna estetyczna i to właśnie ona jest dla wielu głównym sposobem na odzyskanie młodego wyglądu. Jakie środki stosuje się w celu wypełniania zmarszczek oraz jak one działają?
zobacz więcej
A jeszcze nie tak dawno w błocie… (foto)

A jeszcze nie tak dawno w błocie… (foto)

Miłą uroczystość, choć pogoda nie sprzyjała, zorganizowali mieszkańcy Lucynowa i Lucynowa Dużego, gdzie przed kościołem powstał spory parking.
zobacz więcej
Wieczorem wyłączą wodę

Wieczorem wyłączą wodę

W poniedziałek ok. godz. 22 rozpocznie się przerwa w dostawie wody. Większość mieszkańców Wyszkowa będzie jej pozbawiona do wtorku, do południa.
zobacz więcej