Pożyczka przez SMS na dowód – co warto wiedzieć?

Wydarzenia

Pożyczka przez SMS na dowód – co warto wiedzieć?

31.10.2021
autor: materiał zewnętrzny
Każdy z nas chociaż raz w życiu znalazł się w sytuacji, kiedy potrzebował szybkiej gotówkowi. Zwykle kredytami zajmują się instytucje bankowe, jednak uzyskanie od nich wsparcia finansowego często powiązane jest z wydłużonym procesem oczekiwania, masą formalności, a także niezwykle dużym ryzykiem odrzucenia wniosku o kredyt. Wobec tego odpowiedzią na potrzeby klientów stały się chwilówki, czyli szybkie pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe. Ostatnio popularne stały się tego typu pożyczki udzielane przez SMS na dowód – co warto o nich wiedzieć?

 

Kto może skorzystać z pożyczki przez SMS na dowód?

Pożyczki przez SMS nie są skierowane do wszystkich klientów. Jak łatwo się domyślić, jeden SMS nie jest w stanie ocenić zdolności kredytowej. Jednak pożyczka przez SMS opiera się jedynie na kodzie, w którym zawarty jest czas spłaty, a także kwota udzielonej pożyczki. Wobec tego, pożyczki przez SMS są skierowane do:

  • tych klientów, którzy wracają do instytucji pozabankowej po drugą lub kolejną już pożyczkę;
  • tych klientów, którzy posiadają zarejestrowany i zweryfikowany profil na stronie danej instytucji pozabankowej.

Co więcej, szybkie pożyczki przez SMS (https://wiecej-gotowki.pl/via-sms-opinie-informacje-recenzja/) są również skierowane do klientów, którzy nie chcą bawić się w mozolne wypełnianie wniosków kredytowych i chcą ten obowiązek powierzyć konsultantowi danej instytucji pozabankowej. Działa to w niezwykle prosty sposób, gdyż klient wysyła SMS lub zostawia numer kontaktowy na stronie danej instytucji pozabankowej. Wówczas konsultant oddzwania i oferuje pomoc w wypełnieniu wniosku. Jeśli chodzi o pożyczki krótkoterminowe, najczęściej taka procedura z wypełnianiem wniosków jest często pomijana.
 

Kwoty, które można pożyczyć przez SMS

Klienci często zastanawiają się, czy kwoty, które można pożyczyć za pośrednictwem SMS, będą podobne jak w przypadku chwilówek online: https://wiecejgotowki.pl/chwilowki-online/. Pomimo tego, że pożyczki za pośrednictwem SMS sprawiają wrażenie dość niepozornych, to można z powodzeniem w ten sposób pożyczyć kwotę od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Co więcej, w przypadku kiedy klient powraca po kolejną pożyczkę, może nawet zawnioskować o maksymalną kwotę. Trzeba wiedzieć, że zazwyczaj granice chwilówek przez SMS wahają się od 10.000 zł do nawet 15.000 zł, a okres spłaty zwykle wynosi około 30 dni, choć dla powracających klientów, są one często wydłużane.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość