Policja szuka świadków potrącenia rowerzystki

Wydarzenia

Policja szuka świadków potrącenia rowerzystki

28.08.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 25 sierpnia rano na ul. Bielińskiej w Brańszczyku.
Około godz. 8 kierowca samochodu nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania, w wyniku czego potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Ranna 65-letnia mieszkanka gminy Brańszczyk została przewieziona do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawca zdarzenia najprawdopodobniej poruszał się białym fiatem doblo z agregatem na dachu.
Osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają wiedzę na jego temat policja prosi o kontakt telefoniczny (29)743-62-00 lub osobisty w pokoju 210 KPP Wyszków.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Spotkanie młodzieży Diecezji Łomżyńskiej w Wyszkowie (FOTO)

Spotkanie młodzieży Diecezji Łomżyńskiej w Wyszkowie (FOTO)

Kilkaset osób wzięło udział w spotkaniu młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, które odbyło się w sobotę 25 listopada w nowej hali sportowej CEZiU „Kopernik”.
zobacz więcej
Co się zmieni na ulicy 1 Maja? (FOTO)

Co się zmieni na ulicy 1 Maja? (FOTO)

Sporym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie w sprawie przebudowy ul. 1 Maja w Wyszkowie. Mieszkańcy przyszli, by zapoznać się z przewidywanymi rozwiązaniami, ale też z własnymi propozycjami, które mają zwiększyć bezpieczeństwo. Sugerują wyniesienie skrzyżowania z ul. Kowalskiego i budowę dwóch wyniesionych przejść dla pieszych.
zobacz więcej
W co warto zainwestować, żeby nie zżarły cię rachunki?

W co warto zainwestować, żeby nie zżarły cię rachunki?

Przygotowując się do budowy domu, trzeba zastanowić się nie tylko nad tym, jak duża ma być kuchnia czy ile chcemy mieć łazienek, ale też jakie zastosować rozwiązania, by dom był cieplejszy, a więcej - bardziej ekologiczny i ekonomiczny. - Jest masa szczegółów, nad którymi warto się pochylić. Dom buduje się przecież na wiele lat. Koszty trzeba traktować jak inwestycje, które będą się zwracały, przynosząc oszczędności - zwraca uwagę Krzysztof, który w swoim nowym domu w Wyszkowie zamieszkał 2 lata temu.
zobacz więcej
Przedszkole do hymnu! (FOTO)

Przedszkole do hymnu! (FOTO)

W przeddzień Święta Niepodległości, o godz. 11.11 hymn państwowy zabrzmiał w wielu wyszkowskich szkołach i przedszkolach. Do wartościowej akcji przystąpiło m.in. „Słoneczko”.
zobacz więcej

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom