Policja sprawdza drogi i oznakowanie przy szkołach

Wydarzenia

Policja sprawdza drogi i oznakowanie przy szkołach

05.08.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Wyszkowscy policjanci rozpoczęli szczegółową lustrację dróg, oznakowań i sygnalizacji świetlnej przy szkołach i przedszkolach. Jeśli widzisz jakieś nieprawidłowości, zgłoś je na policję.
 
Wzorem lat ubiegłych przed rozpoczęciem roku szkolnego policjanci z wyszkowskiej drogówki dokonują lustracji w rejonach placówek oświatowych na terenie Wyszkowa i całego powiatu. - Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy ujawnią jakiekolwiek nieprawidłowości na naszych drogach, nie tylko przy szkołach, o informowanie właściwych służb lub policji. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na naszych drogach - apeluje rzecznik policji kom. Damian Wroczyński.
Sygnały w tej sprawie można kierować do wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, tel. 47-704-62-40, za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa lub przesyłając wiadomość e-mail na adres: kppwyszkow@ra.policja.gov.pl.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom