Policja apeluje o ostrożność! (foto)

Wydarzenia

Policja apeluje o ostrożność! (foto)

10.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków, KP PSP Wyszków
Na szczęście tylko na ogólnych potłuczeniach kierującej skończyło się dachowanie jej samochodu. Zdarzenie miało miejsce w środę 9 stycznia Leszczydole-Nowinach.
Straż pożarna informuje o kolejnych kolizjach, a policja apeluje o ostrożność.
Groźnie wyglądające zdarzenie w Leszczydole-Nowinach miało miejsce ok. godz.18. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego, 41-letnia kierująca fiatem seicento nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała do rowu, gdzie auto dachowało. Szczęśliwie, ani kierującej, ani podróżującemu z nią dziecku nic się nie stało.
- Pamiętajmy, że warunki na drogach są trudne. Jest ślisko i niebezpiecznie. Oblodzona nawierzchnia drogi powoduje często zmniejszenie przyczepności kół pojazdu, co w połączeniu z jazdą z nadmierna prędkością, może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji - apelują wyszkowscy policjanci.
W ostatnich dniach strażacy wyjeżdżali do kilku kłopotliwych kolizji. 7 stycznia po zmroku dwa auta osobowe zderzyły się na trasie S8 na wysokości Lucynowa Dużego. Jednego z poszkodowanych pogotowie zabrało do szpitala.
Tego samego wieczoru podobne zdarzenie miało miejsce w Rybnie, gdzie zderzyły się dwie osobówki i dostawczy bus. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Udało się po 5 latach starań

Udało się po 5 latach starań

Po kilku latach starań Inspekcja Weterynaryjna odkupiła od rodziny Skarżyńskich teren, na którym znajduje się siedziba Powiatowego Lekarza Weterynarii. - Cieszę się z tego rozstrzygnięcia, bo byliśmy już blisko opuszczenia tego terenu – mówi Edmund Matey.
zobacz więcej
Wietnam dla początkujących (foto)

Wietnam dla początkujących (foto)

- to tytuł książki i spotkania z jej autorem Mieczysławem Szczepańskim, który do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej przyjechał 10 maja. Było to kolejne spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”
zobacz więcej
Dlaczego warto kupić suchy basen z kulkami?

Dlaczego warto kupić suchy basen z kulkami?

Rodzice poszukujący zabawek dla swojego dziecka często są przytłoczeni liczebnością i różnorodnością dostępnych modeli. Nic w tym dziwnego – współczesny rynek oferuje niezwykle szeroką gamę dziecięcego wyposażenia. To sprawia, że rodzice zastanawiają się, skąd mogą mieć pewność, że wybierana zabawka na pewno korzystnie wpłynie na rozwój ich pociechy. Wątpliwości te pomoże rozwiać wybór basenu z kulkami. Czym się on wyróżnia oraz co czyni go tak wyjątkowym?
zobacz więcej
Wyszkowianin Roku 2018 - nominowani!

Wyszkowianin Roku 2018 - nominowani!

Ogłaszając Plebiscyt „Wyszkowianin Roku 2018”, chcieliśmy uhonorować tym tytułem osobę, która w mijającym roku np. odniosła godny zapamiętania sukces lub ma szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i charytatywnej lub innych sferach życia publicznego, zasłużyła się działaniem na rzecz lokalnej społeczności.
zobacz więcej