Pochodząca z Wyszkowa Lanberry nową trenerką The Voice of Poland

Wydarzenia

Pochodząca z Wyszkowa Lanberry nową trenerką The Voice of Poland

07.08.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. FB/Voice of Poland
Nową trenerką 13. edycji The Voice of Poland będzie Lanberry - pochodząca z Wyszkowa ceniona kompozytorka, wokalistka i współautorka hitów, dzięki którym Roksana Węgiel i Viki Gabor wygrały Eurowizję Junior. - Jaram się na maksa! - cieszy się Małgorzata Uściłowska i przed telewizory zaprasza już we wrześniu. 
 
The Voice of Poland to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. We wrześniu na antenę TVP2 powróci już po raz 13. Na jurorskim fotelu Sylwię Grzeszczak zastąpi Lanberry. Oprócz niej zobaczymy Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz duet z Afromental, czyli Barona i Tomsona. - Jaram się na maksa! Jestem pewna, że to będzie niesamowita przygoda. Dziękuję za zaproszenie i zaufanie. Zapraszam do oglądania już od września, bądźcie z nami! - Lanberry zaprasza na swoim fanpage.
Przypomnijmy, że Małgorzata Uściłowska urodziła się w Wyszkowie w 1987 r. Uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida, a następnie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie ukończyła studia lingwistyczne.
Lanberry ma na swoim koncie trzy albumy i takie przeboje jak „Piątek”, „Nie ma mnie” czy „Gotowi na wszystko”. Małgorzata Uściłowska jest również cenioną autorką hitów wykonywanych przez najpopularniejsze gwiazdy muzyki w Polsce. To ona stoi za sukcesem choćby Roksany Węgiel („Anyone I Want To Be”) i Viki Gabor („Superhero”).
SPECTRUM 2022
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość