Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu. Prokuratura stawia zarzuty

Wydarzenia

Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu. Prokuratura stawia zarzuty

29.11.2023
autor: Sylwia Bardyszewska
Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie zdecydowała o postawieniu zarzutów dwóm osobom zamieszanym w tragiczne w skutkach zdarzenie, do którego doszło 12 listopada w Wyszkowie na ul. Wąskiej.
 
Ze względu na dobro prowadzonego postępowania policja i prokuratura nie udzielają informacji na temat okoliczności zajścia. Wiadomo, że 35-latek został pobity na ulicy, trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się uratować jego życia. Miało to miejsce w niedzielę 12 listopada ok. godz. 19.50 na ul. Wąskiej w Wyszkowie.
Śledczy przesłuchali świadków, zabezpieczyli nagrania z monitoringu, zebrali ślady na miejscu zdarzenia. Przeprowadzono też sekcję zwłok 35-latka, ale na temat stwierdzonych obrażeń prokuratura, póki co, nie chce się wypowiadać. Nie chce też ujawnić, w jakim kierunku prowadzone jest postępowanie. Prokurator rejonowy Krzysztof Jeziorski poinformował nas, że wydano decyzję o postawieniu zarzutów dwóm osobom, ale jednej z nich nie zostały one ogłoszone. W związku z tym prokuratura nie ujawnia, czego konkretnie zarzuty dotyczą.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość