Po pijanemu zaatakował ratowniczkę

Wydarzenia

Po pijanemu zaatakował ratowniczkę

28.03.2023
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Pijany mężczyzna zaatakował udzielającą mu pomocy ratowniczkę. Ze szpitala, gdzie opatrzono mu głowę, trafił do policyjnego aresztu.
 
W niedzielę 26 marca 46-latek z rozbitą głową przyjechał na SOR prosto z imprezy. Był nietrzeźwy, zachowywał się agresywnie i wulgarnie w stosunku do personelu. Agresja z każda chwilą narastała. W pewnym momencie znieważył ratowniczkę medyczną oraz uderzył ją ręką w głowę, powodując u kobiety obrażenia. Na miejsce wezwano policjantów, którzy obezwładnili awanturującego się napastnika. Po udzielonej w szpitalu pomocy, 46-latek trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania w jego organizmie było ponad 1,5 promila alkoholu.
W poniedziałek, po wytrzeźwieniu mieszkaniec Warszawy został przesłuchany przez śledczych w charakterze podejrzanego. - Przestępstwa, jakie mu zarzucono, to naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariuszki publicznej, bo takimi są między innymi lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni podczas wykonywania obowiązków służbowych - informuje rzecznik policji kom. Damian Wroczyński.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom