Po pijanemu skasował latarnię (foto)

Wydarzenia

Po pijanemu skasował latarnię (foto)

24.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. Czytelnik
Jak już informowaliśmy, w niedzielę pijany kierowca skasował latarnię na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei. Jak widać na zdjęciach od naszego czytelnika, złamana latarnia zatarasowała rondo.
Przypomnijmy, że kierowca forda zbyt szybko wjeżdżał z ul. Okrzei na rondo im. Jerzego Różyckiego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Siedzący za kierownicą 46-letni mieszkaniec gm. Józefów miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jechał po pijanemu, za szybko i bez prawa jazdy. Przewrócona przez niego latarnia całkowicie zatarasowała przejazd przez rondo.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Place zabaw i siłownie zamknięte

Place zabaw i siłownie zamknięte

W związku z nowymi obostrzeniami ogłoszonymi przez premiera oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, burmistrz Wyszkowa podjął decyzję o zamknięciu do odwołania placów zabaw i siłowni zewnętrznych w całej gminie. 
zobacz więcej
Pomnik przy Sanktuarium św. Rodziny

Pomnik przy Sanktuarium św. Rodziny

Pomnik, wyraz wdzięczności ojcom, dziadkom, rodakom, którzy walcząc i ginąc za Ojczyznę, zapisali się w jej historii, stanie przy Sanktuarium Świętej Rodziny. Poświęcenie i odsłonięcie pomnika odbędzie się w niedzielę 18 listopada po Mszy św. o godz. 12 pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Stefanka. Trwają ostatnie prace przy pomniku.

zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

We wrześniu tego roku, jako nauczyciele przeznaczonego do wygaszenia Gimnazjum nr 2  w Wyszkowie, na łamach lokalnych gazet, opublikowaliśmy list otwarty do mieszkańców Wyszkowa. Dzieliliśmy się z Państwem naszymi obawami, które dotyczyły likwidacji szkoły w budynku przy ul. Sowińskiego 55. Zapowiadaliśmy swoją determinację w działaniach mających na celu obronę szkoły. Dlatego czujemy się zobowiązani zdać Państwu sprawozdanie z tego, co dotychczas się wydarzyło w tej sprawie. Dziś mamy pierwszy sukces. Mamy zapewnienie władz miasta, że w budynku tym nadal będą prowadzone lekcje. Ale czy normalna szkoła zapewniająca ciągłość uczenia dzieci przez wiele lat?
zobacz więcej
Kierowcy z promilami

Kierowcy z promilami

Ponad 3 promile w organizmie miał kierowca, który 2 lipca w Tulewie uderzył lanosem w audi. W weekend policja zatrzymała jeszcze dwóch pijanych kierowców.
zobacz więcej