Po pijanemu awanturował się w sklepach

Wydarzenia

Po pijanemu awanturował się w sklepach

30.05.2023
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
1,5 promila alkoholu miał w organizmie 43-letni mieszkaniec Wyszkowa, który wszczął awanturę z pracownikami sklepu i groził im pozbawieniem życia. Uciekając ze sklepu, uszkodził jego elewację. Został zatrzymany w innym sklepie, gdzie również się awanturował.
 
W sobotę po godz. 8 dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał zgłoszenie od dwóch pracownic jednego ze sklepów przy ul. Sowińskiego w Wyszkowie o awanturującym się nietrzeźwym kliencie, który groził kobietom pozbawieniem życia. Kiedy zorientował się, że na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze, w złości uszkodził elewację sklepu i uciekł.
Po chwili znalazł się w kolejnym sklepie, tym razem przy ul. Prostej. Nadal był agresywny i znów wszczął awanturę z pracownikami. Na miejscu natychmiast pojawili się dzielnicowi, którzy patrolowali swój rejon. Mundurowi obezwładnili agresora i przewieźli do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie, gdzie trafił do celi.
43-letni wyszkowianin w chwili zatrzymania miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał prokuratorskie zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania zasłaniał się niepamięcią. Prokurator wobec 43-latka zastosował dozór policyjny, zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakaz przebywania na terenie sklepu przy ul. Sowińskiego.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość