Piotr Eychler kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Wyszkowa

Wydarzenia

Piotr Eychler kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Wyszkowa

30.01.2024
autor:
Zarząd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości zatwierdził kandydaturę Piotra Eychlera na burmistrza Wyszkowa. Jednocześnie zdecydowano, że na wójta gminy Brańszczyk PiS wystawi Jerzego Żukowskiego, gminy Rząśnik - Renatę Rębałę.
 
Piotr Eychler, syn Andrzeja i Teresy, ma 56 lat. Jest żonaty, ojciec trojga dzieci i dziadek dwojga wnucząt. Wykształcenie wyższe - inżynier automatyki. Od 1995 r. prowadzi własną działalność gospodarczą.
Bezpartyjny o poglądach prawicowych. Pasjonat żeglarstwa, wędkowania oraz jazdy na nartach. Prezes -Komandor Stowarzyszenia „Klub Żeglarski SPINAKER” w Wyszkowie. Z Wyszkowem związany od 4 pokoleń (ponad 120 lat). Dziadkowie oraz rodzice byli zaangażowani w walkę z okupantem niemieckim i sowieckim. Ducha patriotyzmu i umiłowania Ojczyzny, który towarzyszył mu od dzieciństwa, kultywuje i przekazuje swojemu potomstwu - czytamy w komunikacie pełnomocnika powiatowego PiS Mariusza Bryka.
Jednocześnie poinformował, że zatwierdzone zostały kandydatury: Jerzego Żukowskiego - na wójta Gminy Brańszczyk, Renaty Rębały - kandydatki na wójta Gminy Rząśnik. Oboje są obecnie radnymi powiatowymi. Jerzy Żukowski był starostą powiatu wyszkowskiego, Renata Rębała - kierownikiem biura powiatowego ARiMR.
 
 
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość