Pierwszy śnieg, pierwsze wypadki i kolizje (FOTO)

Wydarzenia

Pierwszy śnieg, pierwsze wypadki i kolizje (FOTO)

21.11.2023
autor: opr. SB, fot. KPP Wyszków, OSP Kamieńczyk
W sobotni wieczór, 18 listopada, doszło do serii wypadków i kolizji. Z powodu opadów śniegu warunki na drogach były znacznie utrudnione.
 
Między godz. 18 i 20 na drodze S8 miały miejsce trzy zdarzenia, w których brało udział sześć samochodów osobowych i ciężarówka.
Najpierw na pasie ruchu w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia dwóch osobówek. Do szpitala zostały przewiezione trzy osoby, w tym kobieta w ciąży.
Kolejne zdarzenie miało miejsce na pasie ruchu w kierunku Warszawy. Jak informuje policja, kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny.
Niedostosowanie prędkości, a także niezachowanie bezpiecznej odległości między samochodami było przyczyną kolejnej kolizji na „ósemce”. Tym razem zderzyły się dwa auta osobowe i pojazd ciężarowy. W tej sytuacji również nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Mniej więcej w tym samym czasie doszło do zderzenia kilku samochodów na wiadukcie obwodnicy śródmiejskiej w Wyszkowie. Droga w tym miejscu była oblodzona. Na szczęście nie było rannych. 
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość