Parafia w Leszczydole ma nowego proboszcza

Wydarzenia

Parafia w Leszczydole ma nowego proboszcza

27.02.2018
autor: www.leszczydol.pl
Proboszczem parafii p.w. Chrystusa Sługi w Leszczydole-Nowinach, z dniem 25 lutego, biskup łomżyński mianował ks. Sławomira Idźkowskiego.
Ks. Sławomir dotychczas był proboszczem parafii św. Michała Archanioła w Czarni. Do nowej parafii wprowadził go ks. dziekan Zdzisław Golan: przekazał oficjalnie klucze do kościoła i poprosił parafian o wsparcie dla nowego proboszcza. Oficjalnego powitania dokonali również parafianie i Rada Parafialna.
W trakcie Eucharystii nowy proboszcz odczytał generalne wyznanie wiary oraz złożył i podpisał przed Ołtarzem przysięgę. Wspomniał również, dając wyraz uznania, swojego poprzednika. Zapewnił, że będzie starał się kontynuować to dzieło.
Nowy proboszcz przyjęty został przez parafian z entuzjazmem i nagrodzony oklaskami. Tym samym otwarty został nowy rozdział w historii parafii Chrystusa Sługi w Leszczydole-Nowinach.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie