Paczkomaty blisko Ciebie w Wyszkowie

Wydarzenia

Paczkomaty blisko Ciebie w Wyszkowie

04.11.2019
autor: Materiał zewnętrzny
Sprawdź, gdzie pojawiły się najnowsze Paczkomaty, a także poznaj ofertę wygodnego nadawania i odbierania przesyłek 24/7.

Paczkomaty to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością polubią osoby często zamawiające przez Internet oraz takie, które same regularnie wysyłają innym paczki i zależy im, by te docierały naprawdę szybko.

Zobacz, dlaczego warto wybrać Paczkomaty, a także jak nadać i odebrać w nich paczkę?

 

Dlaczego Paczkomaty?

Paczkomaty to wygodne rozwiązanie umożliwiające wysyłanie paczek na terenie całej Polski. To świetna opcja dla tych, którzy nie lubią być ograniczani przez czas otwarcia placówek pocztowych, a także chcą odbierać swoje paczki wygodnie - bez kolejek, a po drodze, blisko swojego miejsca zamieszkania.

Sieć Paczkomatów intensywnie się rozwija, dlatego prawdopodobieństwo, że znajdziesz w swojej najbliższej okolicy kilka Paczkomatów jest naprawdę ogromne!

Przez całą dobę!

Możesz odbierać i wysyłać paczki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a także liczyć na ich doręczenie już następnego dnia.

Błyskawiczna wysyłka

Aż 98% paczek dociera już na drugi dzień do odbiorcy. To jednak nie wszystko!

Różne gabaryty paczek

W Paczkomatach możesz nadać paczki o kilku gabarytach, a także zrobisz to w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Płatność kartą

Co więcej, Paczkomaty zapewniają opcję płatności kartą lub przez PayByLink za przesyłki pobraniowe, co tylko zwiększa komfort korzystania z Paczkomatów.
 

Paczkomaty w Wyszkowie

Na ul. Serockiej 4 w Wyszkowie pojawił się nowy Paczkomat, który został ulokowany zaraz przy sklepie elektrycznym. Inne Paczkomaty i punkty POP w okolicy, możesz sprawdzić na tej stronie.

 

Jak nadać paczkę?

Bezpośrednio w Paczkomacie

Zastanawiasz się, jak nadać paczkę w Paczkomacie? To bardzo proste! W Paczkomacie możesz nadać paczkę na dwa sposoby. Pierwszy z nich to nadanie paczki bezpośrednio w Paczkomacie. Jak to zrobić? Wprowadź wszystkie dane na ekranie, zapłać na usługę używając karty, a na sam koniec poczekaj na SMS z informacją o dokonaniu płatności.

Za pośrednictwem Managera Paczek

Jaki jest drugi sposób? Możesz także utworzyć konto Na stronie Inpostu w dziale Manager Paczek. W sekcji "Wyślij przesyłki" wygenerujesz etykietę, uzupełnisz ją, a także opłacisz usługę. Na tym etapie pozostaje Ci przygotować paczkę i nakleić na nią etykietę i nadać w Paczkomacie.

 

Jak odebrać paczkę?

Paczkę możesz odebrać z Paczkomatu po tym, jak dostaniesz powiadomienie z kodem odbioru. Jest to 6 cyfr, które wpisujesz na ekranie wraz ze swoim numerem telefonu. Po wpisaniu otworzy się skrytka, z której możesz wziąć swoją paczkę. Na odbiór masz 48 godzin.

Wygodna aplikacja mobilna

Warto skorzystać także z wygodnej aplikacji InPost Mobile. Ma ona sporo przydatnych funkcji, które ułatwią zarządzanie paczkami, a także otrzymywanie powiadomień o możliwości odbioru, gdy akurat przechodzisz obok Paczkomatu.

Paczkomaty to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że nadawanie, jak i odbieranie paczek jest naprawdę wygodne. Możesz to robić 24/7, dokładnie wtedy, gdy masz chwilę, by się tym zająć.

Jeśli często wysyłasz paczki bądź zamawiasz coś przez Internet, to sprawdź Paczkomaty w swojej okolicy i wybierz opcję, która oszczędzi nie tylko Twój czas, ale także i pieniądze.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Za wyjątkową postawę rodzicielską (foto)

Za wyjątkową postawę rodzicielską (foto)

Dzień Matki co roku jest miłą okazją do spotkań organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej. W poprzednich latach ośrodek zapraszał m.in. mamy aktywne w działalności społecznej, mamy niepełnosprawne i z niepełnosprawnymi dziećmi, z rodzin wielodzietnych, mamy w ciąży. W tym roku zaproszenie skierowano do mam wyszkowskich wolontariuszy:
zobacz więcej
Biznesowe śniadania networkingowe – co to takiego?

Biznesowe śniadania networkingowe – co to takiego?

Networking definiowany jest jako „proces budowania i podtrzymywania relacji”. Może dotyczyć relacji osobistych, jednak w ostatnich latach odgrywa coraz większą rolę w budowaniu relacji biznesowych. Nie dzieje się to bez przyczyny. Globalny świat, w którym żyjemy, z jednej strony stwarza coraz więcej możliwości dla rozwoju przedsiębiorstw, z drugiej jednak cechuje się coraz większą zmiennością, złożonością i nieprzewidywalnością. Budowanie i utrzymywanie stabilnego biznesu w takim otoczeniu jest niezwykle trudne. Wielu przedsiębiorców boleśnie się  o tym przekonało, stojąc w obliczu kryzysu wywołanego pandemią. Dla wielu z nich wartością nie do przeceniania, okazały się wówczas osobiste relacje z klientami i partnerami biznesowymi, dzięki którym udało się przetrwać najtrudniejsze chwile i poradzić sobie z kryzysem. 
zobacz więcej
Pomagają… nie tylko na służbie

Pomagają… nie tylko na służbie

W niedzielne popołudnie, w czasie wolnym od służby, post. Hubert Prusinowski i st. post. Kamil Zasłona z wyszkowskiej drogówki zauważali na stacji benzynowej leżącą na ziemi, nieprzytomną kobietę z krwawiącą raną głowy. Natychmiast zareagowali i ruszyli z pomocą.
zobacz więcej
Ładniej, czyściej, bezpieczniej (foto)

Ładniej, czyściej, bezpieczniej (foto)

Kwestie porządkowe zdominowały zebranie mieszkańców Osiedla nr 12, które obejmuje m.in. odcinki ulic Kowalskiego, Sowińskiego, 1 Maja, Prostej i Pułtuskiej.
zobacz więcej