Ośrodek bawił się na pikniku (foto)

Wydarzenia

Ośrodek bawił się na pikniku (foto)

07.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Wspaniała pogoda, gorąca atmosfera, wiele atrakcji i doskonałe humory – festyn z okazji Dnia Dziecka, na który Ośrodek Szkolno – Wychowawczy i stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa” zaprosili 7 czerwca, nie mógł się nie udać.
Przypomnijmy, że ośrodek hucznie obchodzi w tym roku 50. urodziny. Obchody organizowane są pod hasłem FETA, czyli Fantazja, Empatia, Talent, Aktywność. Społeczność ośrodka zaprosiła już na fantastyczne przedstawienie „Lampa Aladyna”, Tydzień Otwartych Drzwi i koncert „My też potrafimy”.
Dzień Dziecka był doskonałą okazją do dalszego świętowania. Czwartkowy festyn rozpoczął Międzyszkolny Przegląd Piosenki FETA. Później do wspólnej zabawy pełnej atrakcji zaprosił Teatr Kubika. Było przedstawienie, różne animacje i zabawy sprawnościowe. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stosika gastronomiczne, panowała prawdziwie piknikowa atmosfera.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jaka zabudowa i ile zieleni wokół cmentarza?

Jaka zabudowa i ile zieleni wokół cmentarza?

Trwają ustalenia związane z powiększeniem cmentarza miejskiego i osiedla budynków wielorodzinnych rozciągającego się między ulicami Pułtuską i Żytnią. Gmina zmieniła projekt studium, zmniejszając wysokość zabudowy wielorodzinnej i zwiększając powierzchnię biologicznie czynną. Mieszkańcy oczekują wprowadzenia pasów zieleni oddzielających nie tylko cmentarz od zabudowy, ale też zabudowę jednorodzinną od wielorodzinnej.
zobacz więcej
Jak działa miernik pH gleby i dlaczego jest ważny?

Jak działa miernik pH gleby i dlaczego jest ważny?

Aby rośliny dobrze się rozwijały, muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki. Bardzo ważna jest jakość gleby. Powinna być nie tylko dobrze nawodniona, ale również bogata w rozmaite składniki odżywcze. Aby mieć kontrolę nad kondycją sadzonek warto wyposażyć się w mierniki pH i EC. Te proste w użyciu urządzenia pozwalają w prosty sposób ocenić, co należy zrobić, aby hodowla rozwijała się najlepiej. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie.
zobacz więcej
Naturalne futra a zrównoważona moda: Czy można łączyć te dwie koncepcje?

Naturalne futra a zrównoważona moda: Czy można łączyć te dwie koncepcje?

Współczesna moda stawia dziś przed sobą wiele wyzwań, zwłaszcza w kontekście zrównoważoności i etyki. Coraz więcej konsumentów zastanawia się nad wpływem przemysłu mody na środowisko naturalne i warunki życia zwierząt. Jednym z aspektów, który wzbudza kontrowersje, są naturalne futra. Czy jest możliwe połączenie noszenia futer z ideą zrównoważonej mody? Przyjrzyjmy się tej kwestii z różnych perspektyw.
zobacz więcej
Drogą ekspresową do Warszawy, ale… pod prąd (WIDEO)

Drogą ekspresową do Warszawy, ale… pod prąd (WIDEO)

Policja zatrzymała 83-letniego kierowcę, który S8 jechał w kierunku Warszawy, ale pasem… w stronę Białegostoku.
zobacz więcej