Nowi dyrektorzy szkół

Wydarzenia

Nowi dyrektorzy szkół

02.07.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Zakończyła się seria konkursów na dyrektorów wyszkowskich placówek oświatowych. Nowych dyrektorów mają Szkoły Podstawowe w Rybnie, Leszczydole Starym i Rybienku Leśnym oraz Przedszkole nr 9.
 
Konkurs na dyrektora SP w Rybnie wygrała Ewelina Salwin, nauczycielka tej szkoły, która zastępowała dyrektora. Dotychczasowy dyrektor Wiesław Mielczarczyk złożył dokumenty, ale do konkursu nie przystąpił.
Nowego dyrektora ma również SP w Leszczydole Starym. Została nim Agnieszka Lachowska-Marzoch, dotychczas nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 5, w której uczyła geografii i angielskiego. W konkursie startowała również dotychczasowa dyrektor Agnieszka Drążewska.
Zmiana u steru nastąpiła także w Rybienku Leśnym. Jak już informowaliśmy, na emeryturę odeszła Alina Oleksiak. Jedynym kandydatem na jej następcę był nauczyciel tej szkoły Paweł Deluga.
Amelia Depta, nauczycielka angielskiego w SP5 została nowym dyrektorem Przedszkola nr 9. Konkurs wygrała z dotychczasową dyrektor Ewą Karpińską.
Kontrkandydatów nie mieli natomiast dyrektorzy SP w Leszczydole-Nowinach Krzysztof Ochmański i Przedszkola nr 4 Grażyna Wójcik.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość